Nyní můžete přes Gmail posílat a přijímat peníze

Stále více lidí používá k převodu peněz online peněženky, jako jsou PayPal, Venmo či Google Peněženku. Nicméně společnost Google zdokonalila finanční služby natolik, že nyní můžete posílat platby prostřednictvím služby Gmail.

Odeslání peněz přes Gmail je stejně jednoduché jako odeslání jakékoliv přílohy. Stačí kliknout na ikonku přílohy a zvolit, zda chcete peníze odeslat anebo o ně požádat. Hlavní výhodou je, že si nemusíte instalovat žádnou další platební aplikaci, protože vám postačí aplikace Gmail. Dokonce je možné nastavit, aby přijímané peníze putovaly rovnou na váš bankovní účet. Za převody nic neplatíte. A dokonce je mohou provádět i uživatelé s ne-gmailovou adresou.

Peníze se dají posílat přes Android aplikaci anebo přes webové rozhraní Gmail. Tato funkce je zatím omezená pro Spojené státy.

Send-money_blog_medium

Zdroj: Google Blog

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru