Tisková zpráva: NWT a.s. v roce 2012 postavila čtyři bioplynové stanice

NWT a.s. v roce 2012 postavila čtyři bioplynové stanice

Realizační divize NWT a.s. navázala v roce 2012 na svůj úspěch se stavbou bioplynové stanice v Pěčíně u Trhových Svin a do referenčního portfolia přidala čtyři nové projekty z oblasti výroby zelené energie.

V květnu byla dokončena a do distribuční soustavy SSE zapojena stanice v Turčianských Teplicích (SK), následovalo dokončení bioplynové stanice ve slovenském Bolešově a koncem roku 2012 získala společnost NWT licenci na výrobu elektřiny, povolení ke zkušebnímu provozu a první paralelní připojení pro své bioplynové stanice v Žitíně (600 kW, ČEZ) a v Uherčicích (2000 kW, E.ON). V letošním roce NWT postaví BPS Liponova u Pardubic a BPS Černčín u Bučovic.

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické firmy v České republice. Se svými více než 160 zaměstnanci realizuje komplexní řešení v oblasti ICT, obnovitelných zdrojů energie a úspory energií. Filozofií společnosti NWT a.s. je nabízet služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem je dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Hlavní oblasti činnosti: dodávky a servis ICT infrastruktury, provozování e-shopů a věrnostních systémů, elektromontáže, poskytování internetového připojení, využití obnovitelných zdrojů energie, výzkumná a vědecká činnost a podpora start-up projektů.

Kontakt:

Marek Nováček, ředitel marketingu, email: marek.novacek@nwt.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru