#numbersia je slovenská sociální síť založená na číslech

Čísla zasahují do všech oblastí života. Čísla mají informační hodnotu a slouží také ke spojení civilizace. Čísla definují každého z nás od první sekundy života. A právě čísla svého života můžete odhalit na nové sociální síti jménem #numbersia, která má své kořeny v sousedním Slovensku.

Sociální síť od slovenských tvůrců se na svět dívá právě z pohledu čísel. A můžete tak sledovat aktuální zpravodajské události, vytvářet vlastní posty prostřednictvím čísel anebo sledovat příspěvky svých známých.

numbersia

#numbersia je nová sociální síť od slovenských tvůrců

Když se zaregistrujete, získáte přístup k zajímavým a vtipným příspěvkům. Všechny příspěvky jsou rozdělené do přehledných kategorií. A pokud dostanete nějaký nápad na zajímavý příspěvek, můžete ho vytvořit a sdílet s ostatními prostřednictvím nějakého čísla.

Přístup k sociální síti #numbersia máte buď prostřednictvím počítače přes web www.numbersia.com anebo přes mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a také iOS.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru