Nudným papírkům odzvonilo! Twitter balí marihuanu do okvětních plátků růží

Nudným papírkům odzvonilo! Twitter balí marihuanu do okvětních plátků růží

Co že je to ten “rose blunt”? Uživatelka Twitteru @simple_sasha před pár dny zveřejnila velmi nečekaný video tutorial, jež se šíří internetem. Proškolí vás v tom, jak balit  marihuanu do  okvětních lístků organických růží. Světlo světa tak spatřila odnož avocadopressa – jen s výměnou návykových látek. Místo legální kávy máte “lehkou” drogu a místo avokáda růže.

Na instruktážní video se můžete podívat zde:

Samozřejmě, mnozí lidé měli otázky a obavy typu, zda je tato úprava bezpečná nebo jakou má výsledný produkt chuť. Po prvotním šoku byl však svět internetu zvědavý a originálnost nápadu ho upoutala natolik, že se na Twitteru začali objevovat už i následovníci.

Jointy z růží

Sasha poukazuje právě na nutnost použití organických okvětních plátků, neboť komerční růže jsou běžně stříkány pesticidy a dalšími chemikáliemi.

rose jointttnew

Dívka použila pouhé tři organické okvětní lístky růží a klasickou kuchyňskou troubu, ve které lístky před rolováním prosušila. Pak už marihuanu zabalila do připaveného růžového “papírku”, kdy jí toto celé trvalo pouhé dvě minuty. Dle některých komentářů je chuť květinová až zemitá. Jak byste také od kouření květin čekali. Stejně tak Sasha svůj výtvor komentuje slovy:

“Velmi květinové, opravdu dobré.”

My bychom samozřejmě rádi upozornili na to, že vdechování jakéhokoli druhu kouře do plic pro vás může být škodlivé, ale zřejmě už není takový rozdíl, pokud se jedná o organické okvětní lístky a nebo zpracovaných listů tabáků s chemickými přísadami. Hlavní rozdíl je samozřejmě v nelegální náplni.

rose jointt

Kupř. na Twitteru získal příspěvek už přes 250.000 lajků, mnoho retweetů a lidé vyslali do světa další fotografie se svými výtvory.

Napiště nám do komentářů, co si o této záležitosti myslíte. My jen doufáme, že Sasha není učitelkou na základní škole. Nicméně musíme uznat, že tento joint vs. papírky vypadá alespoň jako jedinečný designový kousek. Nemáme však pocit, že by vám vaše plíce za tento vizuální klenot poděkovaly. Máte jiný názor?

Zdroje: Twitter.com, Konbini.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru