Nudifier: Nová aplikace pro iPhone, která vás umí svléknout z oblečení

Zábavná aplikace, která se jmenuje Nudifier umí vytvořit z jakékoliv fotky, na které je postava (zvířete, člověka), vytvořit klasickou zcenzurovanou siluetu, u které je obnažená (vulgární) část těla rozostřená. Celý snímek pak potom působí, jako kdybyste se dívali na nějaký japonský pornofilm :-).

V aplikaci si vybere pomocí kurzoru část těla, kterou chcete pozměnit, vyberete si barvu kůže daného člověka a pak již jen necháte aplikaci, aby danou část snímku rozmazala. Funguje to dokonale.Pokud vás nenapadá, k čemu by mohli normální smrtelníci aplikaci využít, tak nás ano. Bude perfektní hračka pro vytváření vtipných fotografií na Facebook, Twitter nebo Pinterest.

NUDIFIER - aplikace pro tvorbu nudistických fotek

Navíc vás jistě potěší, že aplikace je zcela zdarma. Bude tomu však jen po omezenou dobu. Pokud tedy nechcete za Nudifier platit, pospěšte si a stáhněte si tuto zábavnou aplikaci na adrese:

https://itunes.apple.com/us/app/nudifier/id554023264

Zdroj: Apple.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru