Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Novým personálním ředitelem TTC MARCONI se stal Petr Berchtold

Novým personálním ředitelem TTC MARCONI se stal Petr Berchtold

TTC MARCONI, systémový integrátor a dodavatel informačních technologií pro oblast kritické infrastruktury, průmyslu, energetiky a dopravy, posiluje svůj tým. Novým personálním ředitelem se od dubna stává Petr Berchtold.

Petr bude mít na starosti kompletní personální strategii TTC MARCONI v České republice a na Slovensku. Zároveň bude velmi úzce spolupracovat s vedením celé skupiny TTC na organizačním rozvoji a zajištění osobního rozvoje zaměstnanců.

„Petr k nám přichází v náročném období, kdy na celém trhu dochází ke změnám spojeným s důsledky pandemie covid-19 i války na Ukrajině. Schopnost firem rychle reagovat na změny a přizpůsobovat jim své vnitřní fungování je dnes důležitější než dříve. Věřím, že pro nás Petr bude v této oblasti velkým přínosem,“ říká Ondřej Havlík, výkonný ředitel TTC MARCONI.

Petr se v oblasti lidských zdrojů pohybuje více než 15 let. Ve vedoucích HR pozicích působil například ve společnostech Škoda Transportation, O2 Telefonica Czech Republic, či naposledy v DURA Automotive CZ. V předchozích letech pracoval také jako klíčový manažer pro oblast B2B zákazníků ve společnostech O2 a UPC, a má tak přímé zkušenosti z obchodu v oboru telekomunikací a informačních technologií.

Petr je absolventem Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Volný čas věnuje zejména aktivní muzikantské činnosti (dříve kvintet Hlasoplet a opera DJKT v Plzni, v současnosti jeho kapela BRIDE BAND) a příležitostně i soutěžnímu šachu.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru