Dnes vyšlo 15 článků

Novým jednatelem společnosti STIHL Česká republika je Jiří Rumplík

Novým jednatelem společnosti STIHL Česká republika je Jiří Rumplík

Do čela týmu Andreas STIHL Česká republika nastoupil od začátku tohoto roku nový jednatel – Jiří Rumplík (38 let). Vedení společnosti se ujal po předchozím působení ve firmě GESIPA CZ s.r.o., ve které pracoval 12 let rovněž na pozici jednatele. Svými dosavadními zkušenostmi z německé technologické společnosti splňoval představy společnosti STIHL o ideálním kandidátovi na šéfa českého zastoupení. V nové funkci se chce Jiří Rumplík zaměřit na rozšiřování dosavadní distribuční sítě stejně jako na hledání nových distribučních kanálů pro prodej produktů STIHL včetně on-line prodeje. 

Již koncem minulého roku procházel Jiří Rumplík souborem mítinků a školení v centrále značky STIHL v německém Waiblingenu a dalších společností STIHL v několika evropských zemích, aby převzal vedení společnosti právě ve 25. roce jejího působení na českém trhu. Nahradil tak po více než dvacetiletém působení v této pozici ing. Tomáše Karlíka, který úspěšně završil svoji pracovní kariéru a koncem minulého roku odešel na zaslouženou penzi.

„Neustálé rozšiřování sortimentu pro tuzemský trh stejně jako snaha o další zkvalitnění péče o přibývající počet zákazníků před nás aktuálně staví požadavky na další rozvoj dosavadní dealerské sítě. Její rozšíření o on-line nabídku bude naším hlavním cílem pro nejbližší budoucnost,“ říká Jiří Rumplík, jednatel společnosti Andreas STIHL. 

Jiri_Rumplik_1

Zavedení oficiálního prodeje produktů STIHL formou e-shopu je v kompetenci specialisty na on-line marketing ing. Matěje Rašovského, který rozšířil tým Andreas STIHL již v  minulém roce. Společnost tak vyřešila potřebu maximální flexibility v řešení úkolů spojených s webem, e-shopy, Facebookem a obecně s elektronickou komunikací s dealerskou sítí i koncovými zákazníky, tedy v oblasti, kde se chce v nejbližším období výrazně rozvíjet.

Andreas STIHL, s. r.o., byla založena 1. ledna 1993 jako dceřiná společnost koncernu STIHL a výhradní distributor výrobků značky STIHL pro Českou republiku. Hlavním úkolem v první fázi bylo vybudování sítě regionálních obchodních partnerů garantujících prodej a servis na úrovni standardu firmy. Vlastní společnost zaměstnává pouhých 23 pracovníků, se kterými však během své existence v ČR svůj roční obrat mnohonásobně navýšila. Andreas STIHL,s.r.o., pracuje přímo s maloobchodními prodejci, a nevyužívá tak služby velkých distributorských společností. V současné době má prodejní síť českého zastoupení STIHL přibližně 160 autorizovaných prodejců, pokrývající rovnoměrně území ČR.

Zdroj, text/foto: stihl.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru