Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Novým finančním ředitelem skupiny Cimex se stává Aleš Konrád

Novým finančním ředitelem skupiny Cimex se stává Aleš Konrád

TOP management investiční skupiny Cimex, jednoho z největších privátních investorů na českém podnikatelském trhu, posílil od 9. září Aleš Konrádna pozici Chief Financial Officer.

Aleš Konrádjako finanční ředitel investiční skupiny Cimex zhodnotí své dosavadní zkušenosti z předchozího působiště na pozici CFO private equity skupiny BMM a dále z finančního managementu a rozvojových projektů v České republice a zahraničí v rámci tuzemského i mezinárodního zastoupení skupiny ČEZ a poradenské společnosti PwC. V minulosti pracoval i na finančních pozicích ve společnostech ČSA nebo Eurotel.

Aleš Konrád vystudoval Ekonomickou fakultu Technické Univerzity v Ostravě a absolvoval kurz marketingu v Holandsku na Rijksuniversiteit Groningen. Má 3 děti a ve svém volném čase se věnuje především sportu – ski alpinismu, jachtingu, rád běhá, hraje squash a jezdí na horském kole.

Aleš Konrád

Aleš Konrád je v krátké době již druhou významnou posilou TOP managementu skupiny Cimex. Začátkem září nastoupila na pozici Investment Director Marta Pražáková. Skupina Cimex v posledních letech významně zesílila své investiční aktivity zaměřené na hotelové projekty a administrativní budovy a novým obsazením klíčových postů ve vedení má za cíl v dalších letech odpovídajícím způsobem řídit akviziční dynamiku skupiny.

Mezi poslední nejvýznamnější projekty patří koupě hotelu Angelo, prodej kancelářské budovy City West z nemovitostního fondu Edulios a v letošním roce jde především o investice v Mariánských Lázních. Kromě nákupu 2 hotelů chystá v blízké době začít s výstavbou luxusního hotelového komplexu Broadway spojenou s revitalizací lázeňské čtvrti. Investiční činnost skupiny Cimex se neomezuje pouze na Českou republiku, ale aktuálně se jedná o privatizaci lázeňského komplexu v Černé Hoře a investiční činnost aktivně probíhá i v USA.

 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru