Tisková zpráva: Novým finančním ředitelem Ogilvy je Lukáš Vaculík

Novým finančním ředitelem Ogilvy je Lukáš Vaculík

Na pozici finančního ředitele komunikační agentury Ogilvy nově nastoupil Lukáš Vaculík.                         Ve společnosti, která ve svém oboru patří k nejlepším, se současně stal také členem managementu. Kromě dohledu nad financemi a controllingem tak bude mít příležitost podílet se na strategii a celkovém směřování agentury. 

Lukáš Vaculík (32) vystudoval ekonomiku a management na Provozně ekonomické fakultě  Mendelovy univerzity v Brně. Posledních šest let pracoval v nadnárodní poradenské společnosti Deloitte Czech Republic, v níž se postupně vypracoval na pozici Audit Managera a věnoval se klientům z oblasti realit, investic, finančního sektoru a v neposlední řadě také reklamy a marketingu.

„Lukáš Vaculík nás zaujal svými pracovními zkušenostmi a expertizou získanými v renomované poradenské společnosti. Vedle profesních kvalit oceňujeme také jeho osobnost a zejména tah na branku, který k němu jakožto sportovci neodmyslitelně patří. Jsem proto rád, že naši nabídku přijal a věřím, že bude pro agenturu velkým přínosem,“komentuje výběr nového finančního ředitele Ondřej Obluk, CEO Ogilvy Česká republika.

„Nástup do Ogilvy pro mě představuje další výzvu a zároveň velkou příležitost rozšířit své dosud získané znalosti a dovednosti. V mnohém navážu na skvělou práci svých předchůdců, ale budu se věnovat také optimalizaci finančního řízení agentury. Finanční i nefinanční data z účetního a controllingového oddělení hodlám využít pro podporu vedení agentury a podpořit jimi strategická rozhodnutí managementu,“říká nový CFO agentury Ogilvy Lukáš Vaculík.

Lukáš Vaculík se vedle finančního sektoru věnuje také sportu. Je bývalým akrobatickým lyžařem a specialistou na jízdu v boulích. Za Českou republiku se účastnil řady světových šampionátů a v roce 2010 nás reprezentoval na olympiádě ve Vancouveru.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru