Nový Zéland vám zaplatí dovolenou. Stačí souhlasit s pracovním pohovorem ve Wellingtonu

Nový Zéland láká na pracovní pohovor snů. Technologický průmysl ve městě Wellington se snaží rekrutovat odborníky z celého světa, kterým nabízí bezplatnou dovolenou v zemi, pokud prokážou své dobré vlastnosti a odborné vzdělání.

Tento program s názvem Looksee Wellington tvoří partnerství mezi Wellingtonskou hospodářskou agenturou (WREDA) a pracovními nabídkami na Novém Zélandu. Společnosti se specializují na celosvětový nábor zaměstnanců, přičemž země bude nakonec hostit až 100 šťastných kandidátům, jimž zaplatí letenky a ubytování.

handshake-2056023_1280

Zdroj: Pixabay

Žadatelé se musí na oplátku dostavit na předem sjednané pracovní pohovory s „vedoucími technologickými společnostmi“ ve městě. Společnosti budou nejlepším kandidátům předkládat nabídky na konci týdne.

Žadatelé mají možnost předložit své životopisy až do 20. března 2017. Ti nejlepší vycestují od 8. do 11. května 2017 na Nový Zéland, kde se budou konat pohovory. Společnosti chtějí touto formou přilákat nové talenty, které potřebují.

Zdroj: The Independent

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru