Dnes vyšlo 15 článků

Nový Weekly Humble Bundle – Nordic Games

Nový Weekly Humble Bundle – Nordic Games

9 úžasných her. Nový The Humble Weekly Sale obsahuje 9 her od vývojařů z Nordic Games. Zaplaťte kolik chcete za zábavnou logickou hru Neighbours From Hell Compilation, dobře přijatou sci-fi strategii Supreme Commander a její pokračování Supreme Commander: Forged Alliance, středověký simulátor The Guild 2 a střílečku z 3. osoby Red Faction: Armageddon!

 

The Humble Weekly Sale každý čtvrtek přichází s novými hrami. Tento týden přichází s 9 hrami od Nordic Games.Z toho 4 hry (Neighbours From Hell Compilation ne) jsou dostupné na Steam, pokud zaplatíte alespoň 1 dolar (20kč).

Pokud si připlatíte a obětujete $6 (117kč), tak navíc dostanete i heavy-metalovou střílečku Painkiller: Hell and Damnation, fantasy RPG ArcaniA, apokalyptické akční RPG Darksiders II a „diablovku“ SpellForce 2:Faith in Destiny.

Tradičně si můžete vybrat, jestli vaše peníze půjdou vývojařům z Nordic Games, charitě nebo samotných autorům Humble Bundle.

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru