Dnes vyšlo 15 článků

Nový Weekly Humble Bundle – Cipher Prime

Stejně jako každý týden, i nyní se objevil nový balíček her The Weekly Humble Bundle. Tento týden je zde 5 her od Cipher Prime. K dostání za jakýkoliv příspěvěk jsou logické hry na všechny platformy Splice  a Fractal a audiovizální hra Pulse: Volume One.

Pokud zaplatíte minimálně 6 dolarů (120Kč), tak navíc dostanete puzzlovku Auditorium a hru Intake, která ještě oficiálně ani nevyšla. The Humble Weekly Sale sice tento týden nevyniká počtem svých her, ale rozhodně se jedná o zajímavý mix.

Vždyť za necelé 2 dny si ho koupilo více než 22 tisíc lidí. Dohromady tedy lidé přispěli více než 2 miliony Kč. A to není špatné. Stejně jako u ostatních balíčků i zde jsou dostupné statistiky. Průměrný příspěvek je 4.51 dolarů.

Zajímavosti je, že tento průměr přesahují jak uživatelé Macu tak i Linuxu. Ti tvoří dohromady 1/4 všech zaplacených peněz. A co vy? Koupíte si tento balíček?

Peníze dá(vá)te na charitu, vývojaře Humble Bundle nebo vývojaře daných her? Je to jen na vás. Na závěr přikládáme video ze hry Intake, která je pravděpodobně největším lákadlem balíčku.

Komentáře

Nahoru