Dnes vyšlo 15 článků

Nový trend v manikúře: Robot tiskne smajlíky na nehty

Také jste si vždycky přáli mít na nehtech pizzu a pusinkující smajlíky? To se vám určitě bude líbit přenosný robot, který umí tisknout obrázky přímo na vaše nehty. A nejsou to jen tak jaké obrázky. Robot tiskne smajlíky.

Robotické zařízení s názvem Nailbot v současné době hledá financování na portále Indiegogo. Kampaň s cílem 150 000 dolarů končí 14. prosince a upřímně to vypadá, že se konečné částky nedočká… Ale kdo ví, třeba se ještě najde dostatek šílených parádnic.

nehty

Přenosný kosmetický salon

Za Nailbotem stojí společnost Preemadonna a jak vás už mohlo napadnout, v čele projektu je žena. Pree Walia tuhle přenosnou tiskárnu na nehty vymyslela proto, že ji nebavilo na dovolené chodit do drahých salonů. Navíc je to prý snadnější než nálepky na nehty a máte větší výběr.

 „Žádný hardwarový produkt nevznikne přes noc. Chce to čas,“ popsala Walia, která na Nailbotu pracovala tři roky.

Nehty za tři minuty

Vložíte do Nailbotu svůj smartphone, přes aplikaci si vyberete smajlíka, fotku ze své galerie nebo něco z předinstalovaných obrázků a prst umístíte do držáku.

preemadonna

Nailbot používá speciální inkoust, aby obrázky dlouho vydržely. Samotný tisk trvá asi pět sekund. Doporučuje se nalakovat si nehty nějakou světlou barvou, aby byly samolepky hezky vidět, ale jde to i obráceně – tmavé nehty a světlé samolepky.

A když náhodou vyberete špatného smajlíka? Obrázky jdou odstranit běžným odlakovačem s acetonem.

Nailbot seženete za 199 dolarů (asi 5000 Kč), v současné době je k dispozici jen v USA, ale Walia doufá v expanzi do zahraničí. V plánu má taky vytvořit ještě menší verzi unikátní tiskárny.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru