Nový trend: Blogeři ukazují svá maturitní vysvědčení

Nový trend: Blogeři ukazují svá maturitní vysvědčení

Školy jsou sice ještě na měsíc zavřené, ale i tak internetem kolují známky a diskuze o škole. Přesněji díky meziblogerském projektu „Ukaž svoje vysvědčení„, který započal web Fajnblog.cz. Různí blogeři tedy vystavují svoje maturitní vysvědčení na internetu skrze svůj blog. Doposud se jich již několik přidalo.

Tento projekt započal jakýmsi sporem mezi vícero blogery. Nejmenovaný bloger po vyzvání, aby splnil jím vymyšlený slib a ukázal svoji maturitu, smazal svůj Twitter a dal tak ostatním podmět k tomu, aby se domnívali, zda-li tento člověk maturitu vůbec má. Z hádek a posměšků tento spor přešel i do této podoby a internetem se šíří nový trend a právě ukazování svých maturitních vysvědčení.

Do projektu se zapojilo již několik blogerů. Svoje vysvědčení ukazují na svém blogu a navíc ještě tagují na Twitteru pomocí #ukazvysvedceni. Chcete-li se tedy i Vy přidat do soutěže, sledujte „blog Vůdce„.

O válce mezi blogery jste si mohli přečíst i na KrálWebů.cz.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru