Nový The Humble Weekly Sale ve znamení adventur

Kromě tradičních Humble Bundle, co vychází co 14 dní, se objevují i každotýdenní Weekly Humble Bundle. Každý týden se tedy objeví nový balíček s atraktivními hrami, které jsou vám nabídnuty za cenu, kterou si sami určíte (minimálně však 1 dolar, tedy asi 20kč). Pokud si připlatíte dalších 5 dolarů, tak navíc dostane nějaké hry (a bonusy) navíc.

Tento týden jsou v balíčku od společnosti Daedalic Entertainment, která vyniká svoji tvorbou adventur. A jaké hry konkrétně jsou tedy k dostání?

Za 1 dolar:

  • Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes
  • A New Beginning – Final Cut
  • The Whispered World
  • The Chronicles of Shakespeare – Romeo & Juliet
  • The Chronicles of Shakespeare – A Midsummer’s Night Dream

Za 6 a více dolarů

  • Deponia
  • Journey of a Roach
  • The Dark Eye: Chains of Satinav

Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes

Edna and Harvey: Harvey’s New Eyes

Vstupně do podvědomí Lili, nezajímavé a na první pohled nevinné dívenky žijící v klášteře. Zlá matka představená má vždy pro Lili plno ukolů, takže se rozhodně nenudí.

Jednoho dne se ale ztratí její kamarádka Edna, a tak začne hledat na vlastní pěst a zjistí toho více, než je ochotná si připustit. Všude kolem ní se dějí špatně věci.

Její vlastní podvědomí všechno nepříjemné barví růžovou barvu aby Lili ochránilu před…jí samou. Odhalte tuto záhadu v této point-and-click adventuře plné puzzlů a černého humoru.

A New Beginning – Final’s Cut

A New Beginning - Final Cut

Lidstvo je na pokraji vymření a sluneční záření již brzy má vyhladit zbývající živé lidi. Ale Fay to nechce připustit. Spojí se s bývalým vědcem Bentem Svenssonem, aby společně zabránily ekologické katastrofě.

Připojte se k nim na této misi k potlačení změny klimatu a zachraňte svět pomocí jejich tajné zbraně – algae. I když se mnoho věcí v budoucnosti změnilo, touha po penězích a moci stále existuje.

Proto si budete muset dát extra pozor, abyste zachránily svět. Užijte si zábavu v tomto eko-thrilleru plný náročných puzzlů s ekologickým podtextem.

The Whispered World

The Whispered World

Seznamte se Sadwickem, s pesimistickým protagonistou The Whispered World, point-and-click adventury o dětském klaunovy, který má zachránit svět. Po slyšení záhadného proroctví se Sadwick vydá na cestu.

Zde potká obrovské množství úžasných postav v tomto rozhlehlém a nádherně ilustrovaném světě. Otestuje svoji logiku v nelehkých puzzlech a zasmějte se u vtipné příběhové linie plné důvtipu.

The Chronicles of Shakespeare – Romeo and Juliet

The Chronicles of Shakespeare – Romeo and Juliet

Pomozte Romeovi a Julii dostat se k sobě a prožijte jednu z největších love story, co kdy existovala! Sledujte život mladého Shakespeara, jak dává dohromady jednu ze světově nejznámějších tragédií.

Příběh je všeobecně známý- vypráví odvou milencích, kteří nemůžou být spolu kvůli svým rodinám. Objevte více než 30 velmi propracovaných a autentických lokací v této romantické adventuře.

The Chronicles of Shakespeare – A Midsummer Night’s Dream

The Chronicles of Shakespeare – A Midsummer Night’s Dream

V této point-and-click adventuře můžete prožít jednu z nejznámějších Shakespearových her – Sen noci Svatojanské. Sledujte svatbu mezi athénským vévodou Theseusem a královnou Amazonek Hippolytou. Vyřešte plno náročných puzzlů a miniher a ponořte se do této známé romantické komedie.

Deponia

Deponia

Sledujte život dobrosrdečného vagabonda Rufuse v Deponii, prvním aktu trilogie od Daedalic Enternainment. Rufus už má dost zápachu odpadu a touží po penězích a po kráse, které jsou ve městech vysoko nad zemí.

Naštěstí narazí na Goal, což je překrásná dívenka, která spadla z nebe. Odhodlaný opustit tuto planetu, Rufus ji slíbí pomoci výměnou za život plný luxusu. Užijte si tento neobvyklý příběh plný lásky, drzého humoru a kvalitní animace.

Journey of a Roach

Journey of a Roach

Hlavní postavou této point-and-click adventury není žádný člověk, ale…šváb. Připojte se ke švábovi Jimovi na jeho cestě na povrch světa. Je totiž uvěznený v post-apokalyptickém bunkru, kde naráží na plno podivných a zmutovaných hmyzáků, kteří si žijí svůj život po vymření lidí.

The Dark Eye: Chains of Satinav

The Dark Eye: Chains of Satinav

Vrány zamořily Andergast a král hledá zkušeného lovce ptáků, aby jich město zbavil. To je šance pro mladého Gerona, aby mohl dokázat, že jeho špatná reputace je nezasloužena. Tato adventura obsahuje okouzlující love story a fantastické puzzle.

Kromě podmanivého příběhu se zde objevují i ručně kreslené lokace, které každou scénu přináší k životu. V The Dark Eye: Chains of Satinav se hráč ponořuje do svéta Aventuria, kde prožívá úžasný příběh a zkoumá unikátní svět.
zdroj: blog.humblebundle.com

Komentáře

Nahoru