Nový The Humble Weekly Sale – směsice všech žánrů

Tak týden zase uběhl jako voda a je tu další The Humble Weekly Sale. Tento týden není nijak tématický laděný, takže na své si přijde každý. A i proto za 2 dny bylo prodáno více než 25 tisíc balíčků. Nejznámější hrou v balíčku je asi Dungeon Defenders.

Hry za 1 dolar:

  • Jamestown
  • Closure
  • S.P.A.Z.
  • Shatter

Hry navíc za 6+ dolarů:

  • Dungeon Defenders
  • Defense Grid Gold

Defense Grid Gold

Defense Grid Gold

V daleké budoucnosti jsou zbytky lidské civilizace pod útokem mimozemštanů a je jenom na vás, abyste ochránil lidstvo. Defense Grid Gold je vysoce návykový tower defense hra vytvořená studiem Hidden Path Entertainment.

Je zde více než 20 unikátních levelů a 15 různých nepřátel. Rovněž máte k dispozici mnoho typů věží. Máte schopnosti na to, abyste zničily hordy mimozemšťanů a ochránili svět?

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders je kombinací akčního RPG a typické tower defense hry. Máte na výběr z mnoha povolání a vašim úkolem je odrazit nájezdy nepřátel. Takticky musíte rozmístit mnoho druhů věží, včetně pastí.

Dungeon Defenders obsahuje obrovské množství vybavení, vylepšení a upgradů. Rovněž je zde obrovské množství DLC, takže pokud vás chytne, tak se nemusíte bát nedostatku obsahu. Navíc to můžete hrát až s 3 svými kamarády. Společně tak můžete projet celou kampaň.

Jamestown

Jamestown

Jamestown je tvrdou neúprosnou střílečkou ze staré školy. Nicméně jejím zasazením do steampunku přináší do žánru něco nového. Až 4 hráči můžou ničit nepřátelské marťanské mimozemšťany vyzbrojeni těmi nejlepšími zbraněmi dané doby.

Space Pirates and Zombies

Space Pirates and Zombies

Prozkoumejte vesmír, vybavte svoje lodě a zapojte se do bojů v této top-down střílečce MinMax Games. Vzpomenete si na klasické střílečky, ale přitom se tu objevují i nějaké moderní prvky. Jako například propracovaná fyzika nebo náhodně generované galaxie. Jo, a taky tu jsou zombíci.

Closure

Closure

V temném a záhadném světe hry Closure, existuje jenom to, co vidíte. Manipulujte světly tak, aby objekty vycházeli či vcházeli do reality v této puzzle plošinovce. Zhostíte se role podivného démona ne nepodobnému pavoukovi, který zkoumá příběhy 3 lidských charakterů v tomto úžasném světě.

Shatter

Shatter

Shatter je svěžím přírůstek do žánru ničení cihliček – dráha míčku je ovlivňována fyzikálními zákony. V kombinaci s úžasným elektronickým soundtrackem od Modula zažijete skutečně epické bitvy.

zdroj: blog.humblebundle.com

Komentáře

Nahoru