Nový The Humble Weekly Sale: Hry od Codemasters za zlomek hodnoty

Tento týden v The Humble Weekly Sale se objevuje 7 her společnosti Codemasters.  Jako vždy se jedná o velice výhodou nabídku – tyto hry samostatně stojí více než 2 tisíce korun!

Hry za libovolnou cenu (1 dolar pro Steam klíče):

  • Overlord
  • Overlord: Raising Hell DC
  • Operation Flashpoint: Red River
  • Operation Flashpoint: Dragon Rising
  • Rise of the Argonauts

Hry za 6 dolarů (asi 120Kč):

  • DiRT Showdown
  • DiRT 3
  • Overlord II

Overlord

overlord

Ve většině her ovládate nějakého „klaďase“ a snažíte se zachránit princeznu či rovnou celý svět. Ve hře Overlord to tak ale není. Ujmete se role pána všeho zla a temnoty. Bohužel minulý pán nebyl moc úspěšný, a nemáte zrovna dobrý start.

V této rubačce budete zabíjet, ničit a znovu zabíjet. K tomu vám mimo jiné pomohou i vaši sluhové, kteří budou dělat cokoliv chcete, a klidně pro vás i umřou. Dokážete správně využívat 4 druhů těchto posluhovačů?

Overlord: Raising Hell DLC

overlordDLC

Overlord: Raising Hell je stažitelný obsah pro Overlord. Obsahuje další úrovně a s tím i mnoho černého humoru, kterým byla zaplněná i původní hra. Je zde dokonce obsaženo 7 multiplayerových map pro ještě větší zábavu!

Overlord II

overoldII

Ovládněte celou říši v Overlord II, v pokračování úspěšného prvního dílu. Kromě vašeho návratu na post pána všeho zla se do služby vrací i vaši posluhovači. Ti jsou ale silnější než kdy dříve – a dokonce už mají i vlastní zvířata, na kterých jezdí!

Dělají cokoliv, co jim řeknete – od zabíjení až po ničení budov. Společně s vlky či jinými magickými bytostmi vám budou pomáhat v bitkách, které jsou stejně jako v prvním dílu velmi zábavné.

DiRT 3

dirt3

Závodní hra DiRT 3 se může pochlubit tím, že obsahuje více vozů, lokací, tras a událostí než jakákoliv jiná hra v sérii. Obsahuje více než 50 vozidel, které představují to nejlepší z pěti desetiletí sportu.

S více než dvojnásobným obsahem tratí z dílu z roku 2009, DiRT 3 vás ještě lépe uvádí do světa bahna, potu a kol. Od díky počasí nevyzpytatelným rally v Evropě, Africe či v USA přes kariérní výzvy, kde auto dosahuje svých limitů až po ukázkové jízdy, kde musíte dokázat svoje řidičské schopnosti.

DiRT Showdown

dirt_show

Jak už název napovídá, tak se jedná o další hru ze závodní série DiRT. DiRT Showdown obsahuje sladce stylizované jízdy a 4 herní režimy. Užijete si zde jak pořádné akcelerace, tak i náročného brždění.

Operation Flashpoint: Red River

redriver

Operation Flashpoint: Red River je válečná hra odehrávající se na pomezí Afghanistanu a Číny. V údolích, městech a v horách Tadžikistánu stojí krvavé frontové linie, kde mezi sebou válčí vojáci Spojených států amerických a místní osvobozenecké armády.

Vy a váš tým můžete ovlivnit, jak celý konflikt dopadne. Jenom nezapomínejte na jedno: nevyhraje ten nejmilejší nebo ten s nejdražší zbraní, ale ten nejchytřejší.

Operation Flashpoint: Dragon Rising

dragon_rising

Rusko a Čína se spolu dohadují o ostrov Skira, kde se nacházejí zásoby nerostných surovin. Nakonec se do tohoto konfliktu musí vložit i USA, které se snaží z ostrova vyhnat Čínu.

V této taktické vojenské simulaci se musíte obrnit trpělivostí, protože sebemenší chybka znamená velké zdržení. I drobné rány vás nesmírně zpomalí a razantně sníží vaši možnost na úspěch.

Rise of the Argonauts

argonauts

Rise of Argonauts je zábavné, akční RPG, které vychází z řecké mytologie. Téměř každý zná příběh Iásóna a jeho Argonautů. Při hledání Zlatého rouna narazíte na mnoho impozantních nestvůr a nepřátel, které budete muset zabít.

zdroj: blog.humblebundle.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru