Dnes vyšlo 15 článků

Nový The Humble Jumbo Bundle ve znamení multiplayeru

Akce The Humble Bundle jsou již všem známé. Pokud ne, tak jenom rychle upřesníme – jedná se o balíček 6-9 her za nízkou cenu s tím, že část peněz jde na charitu. Tento týden se zde objevuje 6 her, kde každá z nich má propracovaný multiplayer.

Hry za 1 dolar:

  • Natural Selection 2
  • Sanctum 2
  • Magicka + DLC

Hry za překonání průměrného příspěvku (nyní $4):

  • Orcs Must Die! 2 Complete Pack
  • Garry’s Mod
  • Serious Sam 3: BFE

Serious Sam 3: BFE

Serious Sam 3: BFE

Serious Sam 3: BFE je návratem do zlatého období stříleček z pohledu první osoby, kdy muži byli skutečnými muži, krytí bylo pro amatéry a stisknutí spouště znamenalo výbuch. Jako prequel k originálnímu Serious Sam: The First Encounter, 3. díl se odehrává na Zemi při finálním boji s legiemi.

Zasazeno v rozpadajících se chrámech a zničených městech Egypta 21. století, nový Serious Sam je vydařenou kombinací mezi klasickými střílečkami a moderními trendy.

Orcs Must Die 2 Complete Pack

Orcs Must Die 2 Complete Pack

Sestupte do nebezpečných trpasličích dolů a začnete bojovat proti zlomyslným orkům. Procházejte úrovněmi, abyste se dostali do Mrtvého Světa, kde je nyní váš mistr mezi příšerami temnoty.

Na výběr máte ze 2 postav – z mága, který se do boje vrhá po hlavě, a z čarodějky, který bojuje pomocí magie. Complete Pack obsahuje navíc pár DLC, jako např. Are We There Yeti? nebo Family Ties Booster Pack, takže budete mít o zábavu postaráno i po odehrání hry.

Garry’s Mod

Garry’s Mod

Co je cílem Garry’s Modu? To je těžké zodpovědět, protože prostě žádný cíl nemá. Jedná se o takové virtuální pískovitě, kdy můžete dělat cokoliv, kdekoliv a jakkoliv. Navíc tyto i nepředstavitelné věci můžete budovat společně s vašimi přáteli.

Poznámka: Aby tato hra fungovala, tak musíme vlanistnit jinou hru se Source enginem, jako např. CS: source nebo Half Life 2.

Natural Selection 2

Natural Selection 2

V této multiplayerové střílečce máte na výběr ze dvou zcela odlišných možností. Buď můžete hrát za „obyčejné“ lidi nebo za mimozemšťany. Nicméně nejedná se o čistokrevnou střílečku – jsou zde i strategické prvky, které hru velmi ozvláštňují.

Chytře navržený mechanismus střílení v kombinaci se složitými mapami vytváří výzvu pro všechny hráče.

Sanctum 2

Sanctum 2

Tower-defense. Nebo-li hry, kde chráníte svoji základnu pomocí věží. Mezi tyto hry patří i Sanctum 2. Nicméně je tu jeden „menší“ rozdíl – vašeho stavitele vidíte z 1. osoby a navíc můžete za něj bojovat!

Jedná se tedy o mix mezi strategií a FPS střílečkou. Je třeba dobře naplánovat rozestavení zdí a věží, ale zároveň je třeba využívat svých zbraní při zabíjení hord emzáků.

Magicka

magicka

Vstupte do světa magie a magů ve hře Magicka, v RPG hře s překrásnou grafikou, kde se objevuje drzý humor a odkazy na dnešní pop kulturu. Jakožto mág můžete mísit 8 různých elementů, díky kterým můžete vytvářet desítky různých kouzel.

Navíc kampaň můžete hrát až se 3 svými kamarády, takže můžete vytvářet šílené kombinace kouzel. Nebo se prostě pozabíjet. Je to jenom na vás. Navíc k této hře jsou přibaleny DLC Dungeons and Daemons a Vietnam.

zdroj: blog.humblebundle.com

 

Komentáře

Nahoru