Nový The Humble Bundle: Indie hry již po desáté

Včera byl zveřejněn nový balíček s hrami The Humble Bundle zaměřený na indie hry. Ačkoliv se to nezdá, tak tyto balíčky vychází již od roku 2010. A nyní vychází jubilejní 10. Humble Indie Bundle. A o dobré hry není nouze.

Hry za libovolnou cenu (1 dolar pro Steam klíče):

  • To the Moon
  • Joe Danger 2:The Movie
  • Papo & Yo
  • Runner2

Hry navíc při překonání průměrného příspěvku (nyní kolem 6 dolarů):

  • Reus
  • Surgeon Simulator 2013

Reus

reus

Ve hře Reus se zhostíte role 4 obrů, kteří mohou ovládat život na planetě. Můžete tvarovat planetu a tím vytvořit prostředí pro zrod života. Když už toho dosáhnete, tak se objeví lidský život.

Ale jak už to tak bývá, tak lidé toho chtějí více a více. Bude zde tedy plno problému, jako například války mezi národy. Bude jenom na vás, abyste dokázali najít harmonii než se celý svět zničí.

Surgeon Simulator 2013

surgeon simulator 2013

Jsou z vás rodiče neštastní, protože jste se nestali doktory? Pochybují o vašich životních volbách? V tom případě se již nemusíte bát, protože je zde Surgeon Simulator 2013! V této hře se můžete stát plnohodntným chirurgem do pár minut.

Vemte si skalpely a operujte vaše pacienty. Provádějte transplantace. Že pár lidí přitom umře? Nevadí, každý někdy dělá chyby. Pokud k této hře přistoupíme s humorem, tak vás jistě bude bavit.

To the Moon

To the Moon

Doktor Wyatt a doktorka Rosalene vyvinuly unikátní medícinu, která umožnuje uměle vytvářet a vkládat vzpomínky do cizích pamětí. Nicméně jejich nejnovější pacient Johnny je docela náročný – chce odcestovat na měsíc a oni jsou ohromeni jeho žádostí.

Čím hlouběji se dostávají do jeho vzpomínek, tak tím více poznávají jeho život. To the Moon je hybrid mezi adventurou a RPG hrou, která obsahuje dojemný příběh. Celá hra obsahuje úžasný soundtrack a je ve stylové, 16-bitové grafice.

Joe Danger 2: The Movie

Joe Danger 2: The Movie

Joe Danger je zpátky na scéně ve hře Joe Danger 2: The Movie. Jedná se o hlavního herce v jednom z největších a nejnebezpečních filmů historie. Budete se snažit o co největší a nejlepší kousky, které kdy existovali.

Jako například ničení robotů, kteří střílí laserem, útěk před obrovskými kameny v dole či cestování časem. Rovněž prostřídáte velké množství prostředí, takže o zábavu je postaráno.

Papa & Yo

papa & yo

Hlavní postavou je mlaý zvídavý chlapec Quico. Většinu svého času tráví zkoumáním světa se svým statním přítelem, Monstrem. Nicméně má to jeden menší háček. Monstrum trpí příšernou závislostí – neustále požírá žáby.

Ty ale v něm vyvolávají agresi. Je jenom na vás, abyste ho zbavili této závislosti. Zajímavosti je, že tato hra má reálný podklad – Quicem je sám autor hry a monstrum reprezentuje jeho otce alkoholika.

BIT.TRIP Presents… Runner2: Future Legend of Rhythm

runner 2

Připravit. Pozor. Start! Je zde další pokračování úspěšné indie hry BIT.TRIP.RUNNER. Ve hře Runner 2: Future Legend of Rhytm budete běžet 5 rozmanitými světy, které obsahují nespočet bossů a více než 100 různých úrovní.

Narozdíl od prvního dílu zde již není tak výrazná 8-bitová retro stylizace hry, je zde mnohem širší výrazová paleta, a díky tomu je zde i mnoho nových herních prvků.

zdroj: blog.humblebundle.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru