Dnes vyšlo 15 článků

Nový The Humble Bundle: Hry na PC i Android

6 videoher jak na domácí hraní, tak i na cesty. V pořadí již osmý Humble Bundle zaměřený na hry na PC i Android zároveň vám přináší 6 her, které jsou dostupné na čtyřech platformách: Windows, Mac, Linux a Android.

Hry za 1 dolar:

  • Little Inferno
  • Gemini Rue
  • Jack Lumber
  • AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome

Hry za více než je průměrný příspěvek – nyní asi 4 dolary:

  • Hero Academy
  • Anomaly 2

Anomaly 2

Anomaly 2

Anomaly 2 je pokračováním netradiční strategie Anomaly: Warzone Earth. V normální tower-defense hře máte za úkol stavět desítky různých věží a jednotek, abyste zabránili postupu nepřátel vytyčenou cestou.

V Anomaly 2 se ale ujímáte opačné strany – ovládáte útočící jednotky a vašim je úkolem je jejich postup přes nepřátelské linie. Musíte tedy pečlivě naplánovat postup vašich jednotek.

Hero Academy

 

Hero_AcademyHero Academy je dalším přírustkem do her ve stylu šach. V této tahové strategii je vašim úkolem zničit krystal vašeho soupeře nebo porazit všechno jeho figurky. Nicméně zároveň si musíte dát pozor na svůj krystal a svoje figurky! Vybudujte svoji armádu složenou z kreslených postaviček včetně rytíře, lušistníka, kouzelníka, mnicha či ninja pomocníka!

Poznámka: K hraní Hero Academy online je třeba si založit účet na stránkách Robot Entertainment. Nicméně poté si můžete užívat zábavy proti mnoha různých soupeřům!

Jack Lumber

Jack_Lumber

Jack Lumber (v překladu Honza Dřevorubec) se snaží o ořezání všech stromů v lese, aby pomstil život svoji překrásné a roztomilé babičky. Kouzelný Jack v sobě probuví své nadpřirozené schopnosti, jako například nadlidské řezání dřeva nebo zpomalení času, aby si prosekal cestu lesem.

Gemini Rue

Gemini Rue

Gemini Rue spojuje dohromady dvě na první pohled spolu nijak nesouvisející příběhy Azriela Odina, bývalého nájemného vraha, a Delta Six, vězně, kterému byla vymazána pomět. V této sci-fi adventuře, která se odehrává na planetě Barracus odhalíte mnoho spiknutí plných záhad, klamů a lží.

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! — for the Awesome

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! — for the Awesome

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! — for the Awesome je nezávislá sportovní hra. Vaším úkolem je seskočit z budovy do otáčejícího se světa moderního Bostonu a přitom manévrovat mezi překážkami. Samozřejmě nesmíte zapomenout otevřít padák před tím, než dopadnete na zem!

Obrovskou zajímavostí je to, že tato hra podporuje moderní gadget Oculus Rift! V balíčku je navíc i  AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! (Force = Mass x Acceleration) , který je dostupný na Android.

Little Inferno

Little Inferno

Schovaný pod jednoduchou hratelností, Little Inferno je promyšlenou a chytrou satirou na casual hry. Nechte projevit svého vnitřního pyromaniaka v této kouzelné sandbox hře. Zastavte se před svým Little Inferno ohništěm a podpalujte vaše věci, abyste zůstali v teple.

Nebojte se, pokud vám dojdou věci na podpal, protože budete dostávat peníze, za které si můžete nakoupit další věci na podpal.

zdroj: blog.humblebundle.com

Komentáře

Nahoru