Nový startup vám pomůže najít nové spolucestovatele a nejlepší výlet na míru

Nový startup vám pomůže najít nové spolucestovatele a nejlepší výlet na míru

V provozu je již tři měsíce nový startup Tripinder. Díky této platformě si můžete rychle a jednoduše najít vhodné kamarády pro dlouhodobé či krátkodobé cestování, nebo se přidat k již existujícím tripům. Od založení v srpnu se zrealizovalo již 89 výletů.

 

Tripinder během svých tří měsíců existence zúčastnil několika startupweekendů a dokázal již vyhrát akcelerační program Impact Hubu 100-Day Challenge a po dokončení vývoje produktu se chce rozhlédnout i po zahraničních akcelerátorech a zároveň hledat investory, kteří firmě pomohou se škálováním.

 

tripinder

Zatím má něco přes 7 tisíc uživatelů, téměř 90 zrealizovaných výletů a 168 lidí aktivně oslovilo pořadatele jednotlivých cest se zájmem se přidat. Vše bez mediální podpory.

 

 

Snímek obrazovky 2017-11-26 v 11.37.06

 

Startup vede jednatelka Andrea Bačíková, Martin Zattovič a Mikyška Mikyška, který pracuje se svým týmem a technické zázemí zajišťuje agentura Studio Iceberg. Jejich konkurencí jsou skupiny na Facebooku a cestovní blogy. Pro Tripinder je také důležité, že se uživatelé potkají a lépe poznají ještě před plánovaným výletem. Pro teď se soustředí hlavně na česky a slovensky mluvící cestovatele, ale v plánu je expanze na zahraniční trhy.

Tripinder vznikl díky vlastní zkušenosti z řešení situací, kdy člověk hledal parťáky na specifickou činnost, specifický cíl cestování jako různé koníčky a to není úplně jednoduché.

Do budoucna bude umožněn výběr a distribuce cestovatelských záloh přímo uvnitř platformy a za zprostředkování si bude brát Tripinder menší provizi. Momentálně se pro tento vývoj sbírají hloubkové rozhovory s uživateli. Díky neustálé interakci s nimi se Tripinderu daří úspěšně eliminovat špatné kroky, ještě než se k uživatelům dostanou. Andrea Bačíková dodává: “Je určitě důležité být neustále otevřený změnám a tzv. se do svého projektu nezamilovat, jen tak pak máte možnost produkt ještě během vývoje někdy i poměrně výrazně měnit a uhýbat od původně zamyšlené funkce a plánovaného fungování. Samotná tvorba a komunikace s uživateli je totiž největší školou.

 

tripinder holky

 

Zatím zakladatelé nechtějí vše prozradit, ale organizace cest a  komunikace mezi uživateli bude ještě zjednodušena.

U každého výletu je vždy popis, co chce splnit a kam se podívat, informace o organizátorovi, o dopravě a odhadovaných nákladech a samozřejmě předpokládaný termín.

Uživatelé, kteří již výlet absolvovali říkají: “prostě to máš šťávu, rychlost, přehlednost, je vidět že ti lidé ví co dělají.” Součástí celé komunity je také skupina určená přímo pro ženy, které chtějí cestovat spolu, na facebooku se lze přidat do skupiny s názvem “Tripinder – holky na cestách”.

 

Zdroje: facebook.com, tripinder.cz

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru