Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Nový ředitel společnosti Elis připraví závod ve Velkých Pavlovicích na další rozvoj

Nový ředitel společnosti Elis připraví závod ve Velkých Pavlovicích na další rozvoj

Skupina Elis, která je jedničkou na evropském trhu v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů, rohoží a hygienického řešení, ohlašuje personální změnu ve vedení české pobočky.

Ředitelem závodu Elis Textile Care ve Velkých Pavlovicích byl k 1. březnu jmenován Ivan Hulcký (43), který doposud působil jako výrobní ředitel společnosti Altech.

Úkolem Ivana Hulckého v nové roli bude připravit závod ve Velkých Pavlovicích a jeho zaměstnance a systémy na další rozvoj. Vedle toho bude spolupracovat s obchodním oddělením v péči o stávající i nové zákazníky,“ uvedla k jmenování nového ředitele Jana Puškáčová, která řídí aktivity skupiny Elis v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Ivan_Hulcky_LR

Své zkušenosti z předchozích zaměstnání využije Ivan Hulcký i při rebrandingu české pobočky. Ta prošla v České republice v uplynulém roce změnami a po přechodném názvu Berendsen Part of Elis působí od února 2019 pouze pod názvem Elis.

Ivan Hulcký, který v předchozích letech zastával provozní manažerské funkce ve společnostech Altech, Deceuninck a AVX Czech Republic, absolvoval Fakultu technologickou VUT Brno a dále získal profesionální diplom v managementu na Open University – OU Business School v Praze. Ve svém volném čase se kromě rodiny věnuje cestování, sportu a práci s vínem.

Skupina Elis poskytuje v České republice služby více než dvěma tisícům zákazníků, zejména výrobním společnostem ze všech oborů, od potravinářství po automobilový průmysl. Jako jediná firma v ČR umí nabídnout také řešení pracovních oděvů i pro ultračisté provozy farmaceutických firem pracujících v nejvyšších třídách čistoty nebo v aseptickém prostředí. Vedle závodu ve Velkých Pavlovicích vlastní Elis v České republice také prádelnu ve Slavkově.

O společnosti Elis

Skupina Elis je mezinárodním lídrem v oblasti textilních a hygienických servisních služeb. Elis nabízí operativní pronájem textilií, rohoží a hygienického řešení a působí ve 28 zemích Evropy a Latinské Ameriky. Skupina zaměstnává 45 000 profesionálů na 440 výrobních a servisních pobočkách v 28 zemích Evropy a Latinské Ameriky.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru