Nový projekt Jana Barty právě odstartoval. Bulvární zpravodajství na doméně Extra.cz – vypadá úplně jako kopie Super.cz

Investor do online projektů Jan Barta, který koncem loňska z 85 % rozprodal své doménové portfolio pod hlavičkou Elephant Orchestra, se nyní soustředí hlavně na ePojisteni.cz v očekávání miliardového exitu, vkládá oproti předchozím plánům peníze do obsahového projektu. A tak vznikl projekt Extra.cz, který odstartoval právě dnes. Do dvou měsíců se má tento web stát trojkou trhu a pak jej plánuje Barta do dvou až tří let prodat.

Extra.cz

Barta chce dostat do pětadvacítky nejnavštěvovanějších webů podle měření NetMonitor. „Do dvou měsíců to bude bulvární trojka,“ uvedl Barta v rozhovoru pro web Mediář.cz. A co na tento počin říkají první návštěvníci a také kritici? To si ostatně můžete přečíst přímo na blogu Jana Barty. Prakticky všichni bez rozdílu si stěžují na jedno – Extra.cz je designově hodně nepodařená kopie Super.cz. A my jim musíme dát za pravdu.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru