Nový patent Applu naznačuje, že budoucí iPhone by mohl mít digitální korunku

V září letošního roku bude představen zbrusu nový model iPhonu. Předpokládá se, že získá číslo 7. Tento článek se nezaměřuje na očekávaný iPhone 7. Internetem se začaly šířit spekulace, že iPhone v příštím roce (možná s číselným označením 8) by mohl mít digitální korunku.

V příštím roce by se měl objevit zcela nový koncept iPhonu, přičemž se objevily zvěsti o OLED displeji a přepracovaném těle. A dále by měl model nabídnout bezdrátové nabíjení a domovské tlačítko (Touch ID) by mělo být zakomponované přímo pod displejem. Prozatím se skutečně jedná pouze o spekulace.

patent 2

iPhone by mohl mít digitální korunku. Zdroj: Mashable

Vyplavaly další zajímavosti, například že by Apple mohl do svého iPhonu zabudovat digitální korunku (podobně jako má Apple Watch). Apple totiž v roce 2014 podal patent na digitální korunku pro zařízení, které se podezřele podobá iPhonu či iPadu. Všimnout si můžete také toho, že zařízení na obrázku nemá domovské tlačítko.

patennt

Nákres je velice jednoduchý. Zdroj: Mashable

Samozřejmě, patentová ilustrace je velice jednoduchá, a tak nejsou k dispozici žádné další podrobnosti. A také není potvrzené, že se tyto myšlenky stanou někdy realitou. Digitální korunka by tak umožnila snadno replikovat posouvání, přibližování a oddalování, aniž byste museli posouvat prstem po obrazovce.

Zdroj: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru