Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nový outdoorový tablet do každého terénu Fujitsu STYLISTIC M702

Společnost Fujitsu v úterý na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně představila očekávaný tablet Stylistic M702. Toto zařízení se zvýšenou odolností a s operačním systémem Android 4 je určeno k použití i na místech, kde by u běžných spotřebitelských tabletů hrozilo namočení nebo zanesení prachem. Tablet Stylistic M702 je tak levnější a lehčí alternativou k odolným notebookům.

Nový outdoorový tablet do každého terénu Fujitsu STYLISTIC M702

Nový outdoorový tablet do každého terénu Fujitsu STYLISTIC M702

Stručná fakta o tabletu Stylistic M702

  • Tablet Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností
  • Tento model s ochranou proti vodě a prachu je nejlépe vybaveným zařízením s Androidem od společnosti Fujitsu
  • Ideální pro pracovníky v terénu – dostatečně odolný pro venkovní použití, tenký a lehký pro snadné přenášení

Mobilní zařízení se stala nepostradatelnými pracovními nástroji. Jejich nevýhodou však je, že jsou křehká a snadno se poškodí. Nový tablet od společnosti Fujitsu má tento nedostatek vyřešit. Jeho konstrukční vlastnosti totiž umožňují práci v terénu a v náročném venkovním prostředí. Zvýšená odolnost znamená, že tento nový model tabletu s Androidem vydrží nepříznivé podmínky při každodenní práci v kanceláři i na cestách.

Tablet Fujitsu Stylistic M702 je navržen pro pracovníky, kteří tráví velkou část svého pracovního dne mimo kancelář. Jednou z klíčových vlastností tohoto nového přírůstku do rozšiřující se rodiny firemních tabletů Fujitsu Stylistic je celodenní výdrž baterie. Díky hmotnosti pouhých 590 g je možné tablet pohodlně nosit s sebou celý den a nevolit mezi kompromisem na mobilitu vs. výdrž baterie.

„Spotřebitelská zařízení pomohla nastartovat revoluci v mobilitě, ale pro mnoho pracovních prostředí jsou příliš křehká. S novým tabletem Stylistic M702 se zvýšenou odolností cílíme na mobilní pracovníky, jimž nabízíme tablet, který se dokáže vypořádat s nástrahami pracovního dne v terénu, a zajistit tak trvalou možnost práce. Firmy, které se snaží usnadnit si situaci používáním spotřebitelských zařízení v náročných prostředích, budou nakonec jen sčítat náklady na opravy a výměny utopených a rozbitých tabletů, které na danou práci prostě nestačily,“ uvedl Dieter Heiss, vedoucí divize Workplace Systems společnosti Fujitsu Technology Solutions.

Tablet Stylistic M702 má sklo odolné proti poškrábání

Nový outdoorový tablet do každého terénu Fujitsu STYLISTIC M702

Nový outdoorový tablet do každého terénu Fujitsu STYLISTIC M702

Zpevněná konstrukce a sklo odolné proti poškrábání chrání tablet Stylistic M702 před nárazy a škrábanci. Úplná odolnost vůči vodě a vůči prachu umožní například architektům, projektantům nebo stavitelům bezpečný přístup k elektronické stavební dokumentaci i na staveništi, kde jsou vystaveni větru a vodě. Likvidátorům škod pracujícím na cestách umožní nový tablet vyplnit zprávy a hlášení přímo v terénu, třeba i po zásahu hurikánu či jiné živelné katastrofy. Pracovníkům v továrnách a na stavbách umožňuje přístup k plánům a objednávkám přímo na pracovišti prostřednictvím vestavěného připojení 4G a Wi-Fi. A díky integrovanému NFC čipu, mohou tyto objednávky rovnou potvrdit bez obav, že by prach nebo vlhkost toto zařízení poškodila.

Nový outdoorový tablet do každého terénu Fujitsu STYLISTIC M702

Nový outdoorový tablet do každého terénu Fujitsu STYLISTIC M702

Na rozdíl od běžných spotřebitelských zařízení je tablet Fujitsu Stylistic M702 navržen s ohledem na podnikovou bezpečnost dat a informací. Bezpečnost tabletu pomáhají zajišťovat funkce, jako je integrovaný snímač otisků prstů, šifrování celého disku, vzdálené sledování zařízení a pomoc při obnově dat. Společnost Fujitsu vybavila tablet Stylistic M702 řadou kancelářských aplikací včetně aplikace pro skenování dokumentů pomocí kvalitního fotoaparátu s rozlišením 8,1 megapixelu. Tablet je také plně vybaven pro využití virtuální desktopové infrastruktury, takže umožňuje snadnou integraci do předních VDI řešení pro trvalý zabezpečený přístup datům.

Ceny a dostupnost tabletu Stylistic M702

Tablet Fujitsu Stylistic M702 je k dostání už nyní online a u prodejců ve střední Evropě, na Blízkém východě, v Africe a v Indii. Cena začíná na 27 790 Kč, dle konfigurace.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru