Nový obrázek Bílého domu na Facebooku. K oslavě povolení manželství gayů a lesbiček

Jen několik minut poté, co Nejvyšší soud oznámil konec zákazu manželství párům stejného pohlaví, Bílý dům ukázal svou podporu změnou profilového obrázku na Facebooku. Obrázek je ilustrací Bílého domu v barvách kultovní duhové vlajky.

Bílý Dům si změnil profilový obrázek na Facebooku. Vyjádřil tak podporu rozhodnutí Nejvyššího soudu o povolení manželství párům stejného pohlaví. Na Facebooku Bílého domu teď můžete vidět obrázek, který vyobrazuje Bílý dům, v barvách kultovní duhové vlajky.

2015-06-28_141442

Možná jste si všimli, že někteří z vašich přátel mají svou profilovou fotografii také v duhových barvách. Vyjadřují tak také podporu rozhodnutí soudu. Jak si přebarvit vlastní fotografii tak, aby byla v duhových barvách, najdete v článku zde.

Co se týče této barvy loga, jedna společnost používala duhové barvy už dlouho předtím. Víte, která to byla? 🙂

2015-06-28_225439

foto: apple.com

Ano, společnost Apple byla opět napřed…

Prezident Obama je zastáncem povolení manželství gayům a lesbičkám již od roku 2012.

2015-06-28_141356

Tomuto obrázku dalo like téměř 800 tisíc lidí za dva dny. Like obrázek dostal například i od Marka Zuckerberga. Obrázek již sdílelo téměř čtvrt milionu lidí.

 

zdroj/foto: mashable.com, facebook.com

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru