Tisková zpráva: Nový magazín pro ženy nejen o jízdě na kole Dámynakole.cz

Nový magazín pro ženy nejen o jízdě na kole Dámynakole.cz

Pohled na svět ze sedla kola je stejně krásný, jako z koňského hřbetu a také mnohem dostupnější. Pro všechny dámy, slečny a paní, které se chtějí cítit skvěle a mají rády pohyb, je tady nový internetový magazín Dámynakole.cz. Každý den vám bude přinášet články a postřehy ze světa cyklistiky a cykloturistiky, které potěší zkušené bikerky, pomohou začínajícím cyklistkám a budou užitečné i pro maminky s dětmi.

Magazín však po celý rok nabídne i čerstvé informace i ze světa sportovní módy, výživy, krásy, tipy na trénink nejen na kole a čekat můžete i tipy na výlety a akce v ČR i v zahraničí.

To vše pohledem ženského oka. Těšit se můžete i na vlastní a originální redakční testy, reportáže a rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Kontakt pro inzerci, redakční testy, soutěže a další spolupráci:

Kateřina Fadljevičová, ABC Media&Sport,

E-mail: katkanakole@gmail.com,

Telefonní číslo: +420 724 965 981

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru