Nový kartáček vám vyčistí zuby úplně sám – stačí ho jen zapnout

Nový kartáček vám vyčistí zuby úplně sám – stačí ho jen zapnout

Do výroby vstupuje nový, revoluční kartáček, který čistí zuby zcela sám. Do kapsy strčil i ty elektrické kartáčky s otáčivou hlavicí. Vypadá podobně jako gumová rovnátka. Jedině, co musíte udělat je vložit ho do úst a pak ho jen zapnout. Během deseti sekund vyčistí ústa lépe, než jakýkoliv jiný zubní kartáček.

Používá vibrace, které každý zub vyčistí důkladněji a přitom rychleji, než kartáčky běžné. I přesto, že si čistíte zuby doporučených 120 vteřin. Je vyroben z umělé hmoty. Není příliš tvrdý, aby poškodil dásně. Zkrátka tak akorát, aby zuby vyčistil co nejlépe. Každý zub obalí 3D štětinky, které se rozpohybují pomocí vibrací.

amabrushcaps

amabrush-toothbrush-designboom-07-818x545

iReviews-Amabrush_3

Prvně se revoluční zubní kartáček objevil na internetové platformě Kickstarter. Během chvíle se díky své praktičnosti lidem zalíbil a už si ho před objednávají, i když ještě není ve výrobě. Pořizovací cena bude v přepočtu kolem 2000 korun.

Do kartáčku se používá speciální zubní pasta, která by měla vydržet měsíc a od běžné zubní pasty se cenově neliší. Každé 3 měsíce se pak musí kupovat nový kartáček, aby neztrácel na účinnosti. Kartáček se jmenuje Amabrush a na trhu zatím nemá konkurenci

Zdroj, text/foto: kickstarter.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru