Dnes vyšlo 15 článků

Nový iPhone bude představen 9. září

Vydání nového iPhonu se blíží. Přibývají spekulace, jak se bude jmenovat, co všechno bude umět a hlavně kdy si ho bude možné koupit. Žádná z těchto zpráv sice nikdy není úplně 100%, protože Apple všechny informace střeží až do poslední minuty, ale aspoň máme nějakou představu.

Nový iPhone by měl nést označení iPhone 6s. Podle zdrojů Johna Paczkowskiho z BuzzFeed, který má většinou přesné informace, bude představený v týdnu od 7. září. Jako nejpravděpodobnější se jeví středa devátého, což je mimochodem úplně stejné datum, kdy se událost představení nového iPhonu konala loni.

Apple obvykle začíná nové iPhony prodávat následující týden po oznámení a to vychází na 18. září.

Co od nového iPhonu očekávat

Bude vypadat téměř stejně jako šestka, ale bude mít rychlejší procesor, lepší foťák a nový způsob ovládání s názvem Force Touch. Tato technologie byla představena u Apple Watch a její specifikum spočívá v tom, že dokáže rozpoznat, jak moc jste na obrazovku přitlačili.

iphone-6-458150_1280

Vzhled iPhonu 6 zůstane zachován

Kromě iPhonu 6s Apple zřejmě představí nový Apple TV box s inovativním designem, rychlejším procesorem, přístupem k App Store, dálkovým ovládáním s touchpadem a Siri.

S koupí nového iPhonu počkejte

A co z toho všeho ještě vyplývá? Že pokud jste měli v plánu kupovat si teď nový iPhone, nedělejte to. Hned po zveřejnění nové verze cena iPhonu 6 o několik tisíc spadne. A na tom, že si nekoupíte nejnovější model, není vůbec nic špatného. Apple stále udržuje i své starší produkty, poskytuje jim nejnovější software a funkce.

Fotka: hurk

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru