Dnes vyšlo 15 článků

Nový internetový srovnávač se zaměří na slevové kupony

Nový internetový srovnávač se zaměří na slevové kupony

Český internet uvítal nový internetový srovnávač. Srováme.cz se zaměří především na nabídku slevových kuponů internetových obchodů. Všechny dostupné kupony by se měly shromáždit na jednom přehledném místě a zákazník by s jejich pomocí měl ušetřit desítky až tisíce korun.

Webový srovnávač Srovnáme.cz spouští zbrusu novou službu hromadného zobrazování slevových kuponů z tuzemských internetových obchodů na jednom místě.  Na zákazníky čeká přes 100 tisíc kuponů, které budou přehledně seřazené podle e-shopů a dostupného množství.

Ředitelem projektu David Folprecht se k věci vyjádřil takto:

Aktuálně jsme jediný porovnávač cen zboží na českém internetu, který tuto službu nakupujícím umožňuje. Věřím, že to bude pro nakupující zajímavá přidaná hodnota.

20 tisíc slevových kuponů, což činí zhruba 20 % celkového množství, by mělo garantovat nejnižší cenu na českém internetu a zákazníci by s jejich pomocí měli ušetřit až 2 tisíce korun.

Srováme.cz nabídne rovněž službu aktuálních informací, kdy uživatel vloží na web svůj e-mail a posléze bude zásobován čerstvými informacemi s aktuálními slevami. Služba srovnává přes 1,5 milionu produktů z více než jednoho tisíce tuzemských internetových obchodů.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru