Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nový informační portál pro firmy

Dvouměsíčník o obchodu a exportu TRADE NEWS, který vychází již třetím rokem jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a letos byl vyhlášen nejlepším B2B časopisem roku v soutěži Zlatý středník, odstartoval nový web itradenews.cz.

„Webem www.itradenews.cz se posouváme do další generace zprostředkovávání nejnovějších exportních informací firmám. Během dvou let se redakci TRADE NEWS podařilo vybudovat nejlepší tuzemský exportní magazín, který dnes vychází v nákladu více než 8 tisíc kusů, přičemž s každým novým číslem evidujeme desítky dalších žádostí o jeho zasílání. Reagujeme současně na četné žádosti z řad firem o to, abychom ty nejzajímavější informace z časopisu zpracovali na přehledném serveru a vytvořili místo i pro ty, na které se třeba v tištěné podobě nedostane. Žijeme ve 21. století a propojením tištěného časopisu s pracovním a informačním portálem chceme vytvořit pro čtenáře úplný komfort,“ uvádí předseda AMSP ČR Karel Havlíček.

Nový informační portál itradenews.cz přináší výběr nejzajímavějších informací z magazínu TRADE NEWS v on-line podobě v moderním a dynamickém grafickém provedení. Návštěvníci tohoto webu zde naleznou exkluzivní rozhovory, mnoho informací a tipů o vývozních teritoriích, reportáže z inspirativních českých firem a další rubriky. Jednou z jeho hlavních devíz je interaktivní mapa světových exportních trhů. „Po kliknutí na příslušnou oblast se zobrazí seznam všech článků týkajících se daného exportního teritoria. Je to unikátní a velmi rychlý způsob, jak se firmy mohou dostat k tomu, co je pro ně důležité. Všechny příspěvky jsou navíc členěny podle obsahových štítků, které čtenářům maximálně usnadní vyhledání informací o konkrétním tématu,“ zdůrazňuje Jana Jenšíková, šéfredaktorka a vydavatelka TRADE NEWS.

Více na www.itradenews.cz.

Kontakt:

• Doc. Ing. Karel Havlíček, MBA, Ph.D., předseda představenstva AMSP ČR, generální ředitel holdingu SINDAT – havlicek@amsp.cz

• Eva Svobodová, MBA, generální ředitelka AMSP ČR – svobodova@amsp.cz

• PhDr. Jana Jenšíková, šéfredaktorka a vydavatelka TRADE NEWS, jednatelka společnosti ANTECOM – jensikova@antecom.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese www.protext.cz

priloha

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru