Nový Humble Bundle – hry za 4 tisíce v balíčku za stovku

Nový Humble Bundle – hry za 4 tisíce v balíčku za stovku

Humble Bundle patří mezi nejlepší myšlenky v éře digitální distribuce. Každých 14 dní se objeví nový balíček s atraktivními hrami, které jsou vám nabídnuty za cenu, kterou si sami určíte (minimálně však 1 dolar, tedy asi 20kč). Abyste však byli motivováni zaplatit více, existuje hranice průměrné částky. Pokud tuto hranici překonáte, dostanete navíc ještě pár her a bonusů.Za 2 hodiny se prodalo více než 150 tisíc balíčků!

 

Takhle vypadají stránky Humble Bundle

Takhle vypadají stránky Humble Bundle

V základní verzi lze nyní sehnat takové pecky jako Dead Space, Burnout Paradise, Crysis 2,Mirror’s Edge, Dead Space 3 nebo Medal of Honor. Pokud zaplatíte více než průměr (v době psaní článku 5 dolarů), dostanete k tomu navíc Battlefield 3 a The Sims 3 Starter Pack.Navíc se dá očekávat, že další týden zde zdarma přibudou další hry.Při placení si můžete vybrat, komu vámi zaplacené poputují. Jestli herním vývojařům, provozovatelům Humble Bundle nebo jestli půjdou na charitu. Kromě her dostanete i soundtrack ve FLAC kvalitě k Battlefield 3 a The Sims 3.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

 • Deex

  super thumbs up!

 • harryor

  Nikdy jsem tu nenakupoval, tak prosim o info, jestli zakoupene hry budou i s cz dabingem (titulky), pokud jsou taky vydany?

  • Podle meho soudu urcite ne.

   • Petr

    Jo, některé jsou v češtině. Ale teď nevím které.

Nahoru