Nový Humble Bundle: 6 úžasných her pro Android

Předevčírem se objevila nová nabídka Humble Bundle. Nyní, již po páté, se zaměžuje na hry pro naše mobilní telefony, konkrétně pro Android. Koupí toto balíčku navíc přispíváte charitě.

Hry za libovolnou cenu

  • Bag It!
  • R-TYPE II
  • Aralon: Sword and Shadow

Hry navíc při překonání průměrného příspěvku (nyní kolem pěti dolarů):

  • The Cave
  • The Room Two
  • Carcassonne
  • a další (ty přibudou příští týden a budou dostupné i těm, co balíček zakoupí nyní)

Bla bla bla

Aralon: Sword and Shadow

Aralon: Sword and Shadow

Chytré mobilní telefony jsou stále výkonnější. Důkazem je i toto rozsáhlé 3D RPG. Pokud máte na počítačích rádi hry ze série The Elder Scrolls, tak se vám jistě zalíbí i tato hra. V této hře s otevřeným světěm je obrovské množství úkolů, nepřátel a různých dovedností.

Kromě úkolů v hlavní příběhové linii je zde i plno vedlejších úkolů. Navíc se zde můžete přidat k nějakým guildám, vytvářet svoje vlastní předměty či dokonce stát se zločincem. Pokud se chcete ponořit do nějakého světa a vše na PC jste už dohráli, tak tohle je jasná volba.

Bag It!

Bag It!

Jistě to znáte. Jede do nějakého hypermarketu, zaplatíte a nastává dilema: jak všechny ty věci naskládat do tašky? Tuto situaci si můžete natrénovat ve hře Bag It! Jedná se o originální hru, která je jednoduchá jenom na první pohled.

Vašim úkolem je sbírat různé potraviny a produkty a správně je skládat do vaši tašky. A nejde jenom o to, aby se to do ní vešlo, ale i o to, aby se nic nerozbilo. A ne, není to jenom o tom „pevné věci dolů, křehké věci nahoru“.

R-TYPE II

R-TYPE II

Jestli patříte mezi herní pamětníky, tak vám jistě R-TYPE II není cizí – tato hra totiž poprvé vyšla v roce 1989. Jedná se o typickou 2D střílečku. Oproti ostatním hrám v tomto žánru je ale trošku pomalejší.

Ale i tak se vám někdy stane, že budete obklopeni nepřáteli a nebudete vědět, co udělat dřív. Naštěstí je ve hře plno bonusů a možností, jak si vylepšovat svoji loď. Nicméně i tak si hra udržuje velkou obtížnost, stejně jako každá několik desítek let stará hra.

The Cave

The Cave

Znáte sérii adventur Monkey Island? Pokud ano, tak zpozorněte. Stejně jako za Monkey Island i za touto hrou stojí Ron Gilbert. I v tomto případě se jedná o adventuru, i když je nyní namíchaná se skákačkou.

Hratelnost staví na osvědčených principech – v průběhu hry můžete přepínat mezi 3 členy vašeho týmu. Každý z ních ma unikátní charakter, svůj vlastní příběh a samozřejmě i unikátní schopnosti.

The Room Two

The Room Two

Jedná se o další 3D hru v tomto balíčku. Nicméně nyní se nejedná o RPG, nýbrž o logickou hru. V tomto sequelu ke hře „The Room“ si užijete mnoho zábavy. Oplývá totiž originální hratelností a perfektní atmosférou.

A co myslíme tou atmosférou? Při hraní této hry se budete bát. Ať už se jedná o hudební doprovod, zvuky či vizuální stránku hry, všechno do sebe zapadá. Jedná se asi o jednu z nejlepších logických her současnosti.

Carcassonne

Carcassonne

Carcassonne pro android je adaptací stejnojmenné deskové hry. Jedná se o tahovku, kde hráč vytváří krajinu umisťováním dlaždic, silnic, měst, polí a klášterů. Na každé toto políčku může vyložit své jednotky – rytíře, mnichy, zloděje nebo zemědělce.

Přesto se jedná o mírumilovnou hru – účelem není vyvraždit soupeře, ale jednoduše mít co nejlepší cestu Zajímavosti je, že tato hra podporuje lokální multiplayer až pro 4 hráče – tuto hru si tedy můžete zahrát i se svými přáteli.

zdroj: blog.humblebundle.com

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru