Dnes vyšlo 15 článků

Nový HTC Desire 200 půjde do prodeje tento týden

Nový HTC Desire 200 půjde do prodeje tento týden

Společnost HTC spustí tento týden v České republice prodej chytrého telefonu HTC Desire 200. Telefon je osazen dvoujádrovým procesorem Snapdragon S1 s taktem 1 GHz, operačním systémem Android a uživatelskou nadstavbou Sense. Přírůstek do rodiny Desire spadá do kategorie telefonů střední třídy a zakoupíte jej v pražské značkové prodejně HTC za doporučenou cenu 4 499 Kč. U mobilních operátorů bude tento telefon dostupný v průběhu léta.

Nový HTC Desire 200 disponuje 3,5 palcovým LCD displejem, má integrovaný systém Beats Audio™ pro výbornou kvalitu poslechu, 5 megapixelový fotoaparát s funkcí rozeznávání obličeje a úsměvu, rychlé a zároveň snadné prohlížení internetu a kompaktní design. HTC Desire 200 běží na systému Android a je vybaven programem Data Manager pro sledování aktuálního objemu odeslaných i přijatých dat. Pro ukládání dat do telefonu slouží interní paměť o velikosti 4 GB, kterou lze dále rozšířit pomocí MicroSD karty až o 32 GB. Z několika barevných variant bude v Česku na výběr tradiční černá a elegantní bílá.

HTC Desire 200 – vnímejte hudbu tak, jak to autor zamýšlel

Kombinace Beats Audio s prémiovými sluchátky HTC přináší do mobilu studiovou kvalitu zvuku. Hudba, hry a videoklipy ožívají díky hlubším basům a ostřejšímu zvuku zpěvu, takže máte pocit, jako byste byli ve studiu nebo v centru dění, ať už sedíte ve vlaku nebo v kavárně.

Technické specifikace

  • Operační systém Android 4 (Ice Cream Sandwich)
  • Procesor Snapdragon S1 (1 Ghz)
  • 3,5 palcový LCD displej
  • 4 GB interní paměti, dále rozšiřitelné pomocí microSD karty
  • 5 megapixelový fotoaparát
  • Vylepšená kvalita zvuku s technologií Beats Audio, která se sluchátky Beats zaručuje plný rozsah slyšitelného zvukového pásma

Nový HTC Desire 200 půjde do prodeje tento týden Nový HTC Desire 200 půjde do prodeje tento týden Nový HTC Desire 200 černá barva Nový HTC Desire 200 - černá barva

 

Komentáře

Nahoru