Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nový headset GX Gaming HS-G650 Junceus

Genius uvádí nový herní headset GX Gaming HS-G650 Junceus se surround systémem 7.1 určený hlavně pro hráče a PC nadšence, kteří kladou důraz na pohodlí a kvalitu reprodukce.

Nový headset HS-G650 Junceus zaujme na první pohled elegantním designem a odlehčenou konstrukcí náhlavního mostu. Samonastavitelný pás se ihned přizpůsobí a skvěle tak padne každému uživateli bez ohledu na velikost hlavy. Náušníky byly zkonstruovány tak, aby byly pohodlné i při celodenním nošení. Herní zaměření a design podtrhuje LED podsvícení mušlí a LED dioda na špičce tenkého flexibilního mikrofonu, který je možné nastavit do libovolné polohy.

Headset GX Gaming HS-G650 Junceus je vybaven měniči s neodymovými magnety o průměru 40mm a technologií s podporou prostorového zvuku 7.1. Díky tomu je zážitek z hraní her umocněn o dokonalou reprodukci a iluzi toho odkud přesně se blíží kroky protihráče a odkud jde střelba nebo výbuch. Frekvenční rozsah sluchátek je od 20Hz do 20kHz a mají impedanci 32 ohmů.

Ovladač, který je umístěn na 2,2m dlouhém USB kabelu, nabízí možnost ovládání hlasitosti pomocí tlačítek plus a mínus, tlačítko pro vypnutí mikrofonu a tlačítko pro vypnutí podsvícení.

Rozměry headsetu GX Gaming HS-G650 Junceus jsou 215 x 83.5 x 205

Specifikace:

Rozhraní USB
Frekvenční rozsah 20Hz do 20kHz
Průměr měničů 40mm
Impedance 32ohm
Citlivost sluchátek 111dB
Citlivost mikrofonu -47dB
Rozměry 215 x 83.5 x 205

Předpokládaná koncová cena produktu GX Gaming HS-G650 Junceus činí: 1 099,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru