Nový Doom se před E3 připomíná teaserem

Myslíme si, že tohle nečekal vůbec nikdo. Zčista jasna se na Youtube objevil teaser, který nám připomíná, že pro nás Bethesda připravuje zcela nové zpracování legendárního Dooma, praotce všech moderních stříleček.

Teaser, který má pouhých jedenáct vteřin, toho o hře, jež má být restartem celé kultovní pekelnické série, doopravdy mnoho neprozradí. Na skutečné odhalení si budeme muset počkat do čtrnáctého června, kdy se na Doom dostane řeč v rámci výstavy E3.

Utajená ukázka

Když pomineme teaser z loňské E3, tak jedinou možnost vidět s napětím očekávanou novinku v pohybu měli jen účastníci QuakeConu 2014. Ukázku z této akce se však id Softu podařilo udržet pod pokličkou. Reakce na ní však byly velmi pozitivní a mnoho lidí kvituje především fakt, že hra má stejný feeling jako prapůvodní tituly Doom a Doom 2.

Více se o novém Doomu dozvíme na červnové E3.

Více se o novém Doomu dozvíme na červnové E3.

Doom nebude jedinou očekávanou hrou, kterou Bethesda na E3 přiveze. Kromě něj se velká pozornost upíná také směrem k nedávno potvrzenému Falloutu 4. Trailer pro něj by měl zpracovat Guillermo del Toro, kterého dost zasáhlo zrušení titulu Silent Hills na němž se podílel. No, nechme se překvapit.

Zdroj: VG247

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru