Nový design na Objevit.cz

Nový design na Objevit.cz

Jak jste si asi mnozí všimli, náš web prošel přes noc malou obměnou. Chtěli jsme jej zpřehlednit a udělat jej více sexy. Myslím, že se nám to docela podařilo. Co tedy s sebou nový design přinesl nebo přinese v blízké budoucnosti?

 1. Jsme modřejší, hezčí, krásnější a prostě více sexy než kdy předtím.
 2. Zmizelo logo – zamáčkli jsme slzu, ale mně jako vlastníkovi webu se to takhle líbí víc.
 3. Na úvodní stránce přibyla možnost filtrovat si články dle data publikace – tento modul ještě projde updatem, přibudou čísla zobrazující, kolik článků vyšlo v daný den a možnost pomocí šipek měnit také rok (teď se bohužel ještě musíte zdlouhavě proklikávat historií)
 4. Další kategorie najdete nyní na pravé straně po rozkliknutí článku.
 5. Slovník pojmů – ještě není vidět v menu, ale brzy bude.
 6. Sekce hry – na o tuto sekci se nám bude starat Patrik alias Viking. Nadšený recenzent a herní fanda.
 7. Agregátor článků z jiných zdrojů – je nám jasné, že naši čtenáři chtějí být neustále informováni o tom, co se děje ve světě. A naše redakce nedokáže pokrýt všechno. Chceme vám tedy usnadit práci. Nemusíte procházet desítky webů. Všechny nové články z IT oblasti najdete na jednom místě.
 8. Vyhledávání – v pravém rohu stránku je ikonka lupy. Hezká, že :-)? Součástí tohoto pole bude také našeptávač, který vám tak trochu poradí při hledání – opět – zatím under construction.
 9. Tlačítka pro přechod mezi články – již jsme je měli dříve. Teď jsou ale pěknější :-).
 10. Tlačítka pro sdílení – pod každým článkem najdete dole velké tlačítko „Sdílet tento článek na Facebook“. Opět vám chceme usnadnit sharování našich článků a novinek. Nemusíte chodit na Facebook, prostě jenom jednou kliknete.
 11. Hezčí komentáře – které ale zatím moc nefungují. Ale děláme na tom, aby nám tento modul neblbnul.
 12. Bannery – z něčeho žít musíme, proto jsme na web nasdili i reklamní plochy. Brzy tedy už na vás budou svítit nějaké inzeráty – je to pro dobro věci. Za utržené peníze můžeme vylepšovat tento web a platit naši vícehlavou redakci.

Nicméně je na webu stále mnoho nedostatků, které budeme postupně odstraňovat, proto prosím buďte trpěliví. Jestliže na nějakou chybku narazíte, klidně nám ji pošlete na redakce@objevit.cz.

Pozn.: Nový grafický kabátek nám připravil Honza Losert, docela schopný grafik, který ale jinak dělá celkem hnusné weby :-D. Honzovi moc děkuju, zaslouží uznání za super práci.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

 • Neteyesák

  Inu, z nového Objevit.cz mám smíšené pocity. Svým způsobem je to mnohem přehlednější, než starší desing. Mám ale tři pocity, které bych sdělil.
  1. Trochu mi příjde, že Objevit.cz trochu „ztratilo tvář“. Prostě tu je dost málo pro oči vodivých prvků.
  2. Nelíbí se mi to obrázkové pozadí za tagy, působí na mě dost zastaralým dojmem.
  3. To pozadí za úvodním (velkým) příspěvkem na domovské stránce je celkem barbarství, protože to kazí dojem „čistého“ webu. Bílá by možná byla lepší.

Nahoru