Dnes vyšlo 15 článků

Nový byznys v Japonsku: Seznamte se na základě shody DNA

Nový byznys v Japonsku: Seznamte se na základě shody DNA

V době, kdy každý jedinec žije na sociálních sítích a takřka nevyjde z domu, je stále těžší se seznámit. Dnes jsou IN ty nezávazné vztahy, které trvají v řádech měsíců. Ale lidi chtějí víc. Touží po delším vztahu, který budou moci budovat. Prostředí sociálních sítí na seznamování není tím nejvhodnějším. Online seznamkám už také zvoní hrana. Doposud nejoblíbenější a nejúčinější metodou bylo rande naslepo, jenže tam jste neměli záruku, že to klapne. Byla to sázka do loterie. V Japonsku už nechtějí spoléhat na náhodu a štěstí, ale chtějí pojistku. Sázejí na DNA.

V Japonsku vznikla firma, která se zabývá poskytnutím rozboru DNA. Není to kvůli vědeckým či lékařským čelům. Je to soukromá záležitost, za kterou se platí. Pokud máte zájem se seznámit, přijdete do firmy, necháte si odebrat vzorek DNA a pak už jen zaplatíte a čekáte, než se pro vás nenaskytne vhodný partner, který byl také na odběru svého DNA. Když se určitá shoda nalezne, dostanete upozornění, že se pro vás nalezl vhodný partner a můžete se setkat.

Rozbory DNA slouží k rozkódování genetické informace a na základě genů se k vám najde vodný partner. Firma věří, že přitažlivost mezi DNA sahá až na 50 % přitažlivosti mezi osobami. Druhá polovina je zapříčiněna vnějšími vlivy. Seznamovací agentura se jmenuje Nozze. Stěžejní informací, kterou z DNA laborant vytáhne, je komplex genů HLA. Platí, že čím výraznější rozdíly mez komplexem genů jsou, tím se dvě osoby více přitahují.

Nicméně tato seznamka patří nejspíše k těm nejdražším na světě. Pouhá registrace stojí v přepočtu 16 700 Kč. Tím to ale nekončí, platíte měsíční poplatky ve výší 3 000 Kč. Klienti jsou muži i ženy mezi 30 – 40 ti lety.

Lidé hledají jistotu a neradi se spoléhají jen na náhodu nebo na štěstí – chtějí zkrátka potvrzení a racionální šanci. Možná je toto budoucnost navazování vážných vztahů.

Zdroj, foto: nozze.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru