Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nový broker Lynx bojuje proti zbytečně vysokým poplatkům

Nový broker Lynx bojuje proti zbytečně vysokým poplatkům

V České republice je nový on-line broker. Lynx dává všem investorům možnost obchodovat akcie, opce, futures, Forex, ETF a CFD na více než 100 trzích v 18 zemích světa za extrémně nízké poplatky.

U Lynx například mohou klienti nakupovat americké akcie za fixní cenu 0,01 $ za akcii s minimální výší poplatku 5 $ za objednávku. V případě německých akcií klient zaplatí 0,12 % z ceny transakce s minimální výší poplatku 6,00 €. Ostatní čeští brokeři nabízejí poplatky minimálně o 50 % vyšší.

„Seriózní investor může ušetřit ročně desetitisíce korun v porovnání s ostatními českými brokery,“ vysvětluje Evert van der Hoorn, generální ředitel Lynx.

Specialista na on-line obchodování
Lynx je mezinárodní broker, který nabízí špičkovou technologii, výbornou exekuci obchodů, celosvětový elektronický přístup k trhům a sofistikované nástroje na řízení rizika a to vše za výjimečně nízké náklady.

„Současní hráči na českém trhu nabízejí jen omezené možnosti k obchodování za vysokých poplatků. U většiny z nich investoři nemohu obchodovat například opce nebo futures,“ zdůrazňuje van der Hoorn. „Lynx nabízí komplexní balík finančních produktů, a proto může každý klient obchodovat jako skutečný profesionál. Nezáleží jestli se jedná o day-tradera, nebo konzervativnějšího obchodníka, který si chce přilepšit k důchodu, Lynx je nejlepší volba pro každého investora,“ dodává Van der Hoorn.

O Lynx

Společnost Lynx byla založena v roce 2006 v Nizozemsku. Vzhledem k velkému úspěchu v Nizozemsku, kde vyhrála 3 roky po sobě ocenění jako nejlepší broker na trhu, se společnost Lynx rozhodla nabídnout své služby také klientům v dalších zemích. Nyní působí v Belgii a Německu a od roku 2012 nově i v České republice.

Kontakt:

Jonáš Mlýnek – Marketing Manager

Telefon: 800 877 877

Email: j.mlynek@lynxbroker.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru