Nový a vylepšený Android Oreo 8.1. zahrne také umělou inteligenci a strojové učení

Nový a vylepšený operační systém Android Oreo 8.1. je konečně tu! Aktualizace nového Androidu představuje řadu vývojářských nástrojů, které zahrnují mimo jiné také umělou inteligenci a strojové učení.

android-8-oreo-mascot

Nový Android Oreo 8.1. je tu! A nese s sebou vylepšení, které ocení zejména vývojáři. Jedním z nových nástrojů je například rozhraní Neutral Networks API, které umožní vývojářům integrovat do svých aplikací strojové učení a umělou inteligenci. S novým API rozhraním tedy vývojáři mohou „vycvičit“ aplikace tak, aby mohly například klasifikovat obrázky, předpovídat chování uživatelů nebo reagovat na dotazy.

Vývojářům bude umožněno zlepšit také funkci automatického vyplňování. Mohou také nasměrovat své aplikace, aby automaticky přijaly konkrétní akci při každém vstupu na webovou stránku, která je označena jako nebezpečná.

zdroj/foto: mashable.com

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru