Dnes vyšlo 1 článků

Novopečený konkurent Tesla Motors vypustil první spot na svůj revoluční elektromobil

Tesla Motors je bezesporu jedničkou na trhu v oblasti elektromobilů. Jejich Model S, Model X a další elektromobily změnily svět a nyní se objevil nadějný konkurent, který jim chce toto prvenství evidentně sebrat. Můžete ho znát pod názvem Faraday Future a právě nyní vydal svůj historicky první reklamní spot.

Výrobce elektromobilů má určitě skvělé plány, zveřejnili totiž své úplně první propagační video. O novém elektromobilu se bohužel moc nezmiňují. Jediné, co společnost poodkryla, byl stín vozidla, který nám však technickou vybavenost a ani design neodhalí. Spíše se jim však podařilo upoutat na něco trošku jiného. Faraday Future totiž chce od základu změnit koncept vlastnictví vozidla. 

BN-LC885_EVAFAC_P_20151105122521

Nový koncept vlastnictví, nové možnosti

Jeden elektromobil vládne všem

Ve spotu totiž hlas doslova říká: „Co kdyby všechna ta zaparkovaná auta vedla zajímavější životy? Co kdybyste auto přímo nevlastnili, ale používali ho pouze v případě potřeby?“ Což celkem jasně naznačuje koncept sdíleného vlastnictví elektromobilů, který by mohl po ekologické stránce přinést ovoce (výhodou je ekologičtější provoz a uvolnění věčně přeplněných měst).

Elektromobilu se dočkáme až začátkem roku

Koncem reklamního spotu si můžeme povšimnout stínu elektromobilu. Ten by měl být, dle předběžných spekulací, představen začátkem nadcházejícího roku. Veřejnost by tak mohla koncept elektromobilu spatřit při příležitosti CES 2016.

Zdroj: FF, WSJ

Komentáře

Nahoru