Novodobé svatby v duchu steampunku

Většina párů chce vstoupit do manželství ve velkém a netradičním duchu. Volí tedy možnosti, které trošku vybočují z klasiky (bílé šaty, kytice, apod.) a volí novodobé metody. Mezi tuto “novodobou metodu” patří také steampunk, což je móda inspirovaná viktoriánskou érou. Líbila by se vám svatba v takovém to duchu?

Asi jedním z těch „nejlepších momentů“ v životě je stoprocentně svatba. Svatbou určitě věci končí, ale pro změnu zase nové věci začínají, proto by se měly řádně oslavit. V současné době už ale nebývají svatby klasické, tzn. klasické bílé oblečení, svatební kytice, a spousta dalšího. Velké řady partnerů v současnosti si plánují svatby velkolepé a poměrně hodně odlišné. Jednou z možností je svatba inspirovaná steampunkem.

Viktoriánská éra ve 21. století

I když byste řekli, že steampunk k svatbám nepatří, neboť to se jedná literární žánr, který se mimochodem řadí pod vědecko-fantastickou literaturu. Ale v tomto případě (svateb) se význam tohoto slovíčka trošku pozměňuje. Jedná se tedy o design a módu inspirovanou alternativní viktoriánskou érou.

Posedlost nebo koníček

Fanoušci tohoto oblíbeného stylu jsou po celém světě a někteří z nich se do svého koníčku zapojují aktivně – vyrábějí a upravují oděvy nebo všední objekty do podoby steampunku. A najdou se i tací, kteří mu zasvětí celý svůj svatební obřad. Líbila by se vám svatba v duchu steampunku?

st1

std6

st2

std12

st3

std2

st4

std1

st5

std5

std3st5

st6

std13

st7

std10

stfff

std14

st14

st10

st11

st12

std7

std2

std9

st8

Zdroj, creativelife.cz

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru