Novinka pro správce FB stránek: Nyní můžete zvát lidi na své stránky

Získat nové fanoušky na facebookovou stránku je poměrně těžké, zejména pokud nechcete platit za reklamu. Při založení nové stránky na sociální síti můžete pozvat pouze své přátele. Nicméně sociální síť nyní zpřístupnila možnost pozvat také fanoušky, které v přátelích nemáte. Otázkou však zůstává, zda se jedná o novou funkci pro správce stránek anebo pouze o chybu.

Správci stránek mohou zvát na svou stránku nové lidi. Stačí kliknout u nějakého příspěvku (respektive fotografie) na seznam lidí, kterým se příspěvek líbí. V seznamu se určitě najdou lidé, kterým se daný příspěvek sice líbí, ale nejsou fanoušky vaší stránky. A právě takové lidi můžete pozvat, aby se fanouškem stali.

status

Lidé, kterým se příspěvek líbí.

Zobrazí se vám seznam lidí, přičemž u některých je zobrazené zašedlé tlačítko „To se mi líbí“. Znamená to, že tito lidé jsou fanoušky vaší facebookové stránky. A u některých je zobrazené tlačítko „Pozvat“. Kliknutím na něj můžete člověka pozvat, aby se stal fanouškem vaší stránky.

status 2

Správci stránek nyní mohou pozvat nové lidi na své stránky.

A takhle můžete projíždět příspěvek po příspěvku. A můžete nasbírat stovky, ba dokonce tisíce nových fanoušků.

 

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru