Dnes vyšlo 15 článků

Novinka na Airbnb: průzkumná loď, ponorka a Bahamy

Na Airbnb se ocitlo další zajímavé ubytování, které rozhodně stojí za to! Nyní si můžete zakoupit dvě noci na průzkumném plavidle, na kterém se natáčel seriál BBC “Blue Planet II”. V rámci tohoto “pronájmu” se vydáte na výlet menší ponorkou. Pozor ale, na lodi platí přísná domácí pravidla. V žádném případě se třeba nesmíte koupat nazí či se pokoušet chytat ryby.

Takto zajímavé ubytování má ale háček. Na tento pobyt budou vybráni pouze tři lidé. O plavbu si musíte zažádat a připsat, proč právě vás láká strávit svou dovolenou na palubě Alucie – průzkumného plavidla, a co očekáváte, že na tomto dobrodružství objevíte. Produkční Blue Planet II si poté vybere tři účastníky, kterým ukáže svůj druhý domov.

Pokud se ale dostanete mezi ty šťastné, čeká vás rozhodně životní zážitek. Ubytování totiž není nijak strohé, jak by se možná na první pohled mohlo zdát. Navíc vás čeká skoro tří hodinový výlet mini ponorkou do tisíci metrů pod mořem. Na lodi je ovšem nutné dodržovat striktní pravidla. Mezi ně např. patří: zákaz koupání nazí, zákaz rybaření, zákaz filmů Čelisti (všech dílů), zákaz náměsíčného chození po lodi, zákaz pořizování selfie, a absolutní zákaz nošení podpatků na lodi.

Alucia v současné chvíli kotví na Bahamách, odkud výlet začíná. Přihlásit se můžete zde. Co říkáte, zkusíte to?

Zdroje: Daily News

Alucia - průzkumné plavidlo ze seriálu Blue Planet II. Zde se můžete na tři dny ubytovat.

Alucia – průzkumné plavidlo ze seriálu Blue Planet II. Zde se můžete na tři dny ubytovat.

Tři dny na lodi Alucia by opravdu mohly být životním zážitkem.

Tři dny na lodi Alucia by opravdu mohly být životním zážitkem.

Jedna ze tří mini ponorek, které vás vyvezou na tří hodinový výlet.

Jedna ze tří mini ponorek, které vás vyvezou na tří hodinový výlet.

 

 

 

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru