Dnes vyšlo 15 článků

Nové sdílení příspěvků stránek na Facebooku

Facebook nyní umožňuje uživatelům sdílet originální příspěvky stránek. Možná se vám na tom nezdá nic nového, protože i doposud jste přece mohli příspěvky stránek sdílet na svém profilu. Ano, ale nikdy jste je nemohli sdílet v originálu tak, jak byly. Nebojte se, po přečtení následujících odstavců vám vše bude dávat smysl.

Pokud nyní budete sdílet příspěvek nějaké stránky, Facebook vám dá možnost zaškrtnout volbu, že chcete vložit originální příspěvek.

include-original

A co že je na tom tak průlomového?

Pokud si pamatujete, tak doposud se při sdílení příspěvku stránky objevilo, že jste příspěvek sdíleli „prostřednictvím [název stránky]“. To bylo sice moc hezké, ale takhle je to pro stránky lepší. Všichni hned vidí celý původní příspěvek stránky a mají možnost jí udělit lajk.

Lepší je to pro GIFy

Jak upozornili v WeAreSocialMedia, další významné vylepšení to přináší pro sdílení GIFů. Když přidáváte do statusu GIF, nemůžete ho nahrát na Facebook, musíte vložit odkaz a Facebook si ho z něj načte. Jenže když jste pak takový GIF stránky sdíleli dál, často se stalo, že zmizel odkaz na stránku. Teď už je to opravené.

Nová funkce se postupně dostává k uživatelům po celém světě.

Komentáře

Nahoru