Dnes vyšlo 15 článků

Nově retweetujte i s komentářem

Nově retweetujte i s komentářem

Facebook již od svého počátku nabízí možnost sdílení příspěvku s komentářem. Nicméně tato funkce byla na Twitteru doposud nemožná. Ale konečně to Twitter změnil.

Twitter spouští novou funkci, kterou můžete běžně znát z Facebooku. Při retweetu příspěvku můžete přidat i komentář, jehož délka nesmí přesáhnout 140 znaků. Toto znakové omezení je běžné i u klasického tweetu.

Retweet s komentářem momentálně umožňuje aplikace pouze přes iOS zařízení. Avšak na Androidech by tato funkce měla být také brzy zpřístupněná.

Retweet s komentářem se testuje již od loňska

Funkce retweetu s komentářem se testuje již od loňského léta. Tuto možnost měli pouze vybraní uživatelé. Do ostrého provozu se nová funkce dostala až nyní.

retweet

Stačí kliknout na retweet…

... a napsat komentář

… a napsat komentář

Většina respondentů se vyjádřila pozitivně a uvedla, že novinka je velmi potěšila. Doposud nikdo netuší, proč Twitter tuto možnost nenabízel již od svého počátku, jak právě jeho největší rival Facebook.

Twitter si v poslední době získává stále více na oblíbenosti. V České republice se stává populárnější než Facebook, kdežto u našich slovenských sousedů je trend opačný.

Zdroj: Startitup.sk

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru