Nové prostory Canonu

Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámil otevření nových prostor svého největšího partnera na úrovni Canon Business Center* společnosti Copytechnik service KT.

Slavnostní otevření sídla Copytechnik servis KT v Ostravě proběhlo 5. března 2013 za přítomnosti představitelů městského zastupitelstva a významných zákazníků. Svého partnera přijeli podpořit také Ladislav Paleček, generální ředitel, Miloš Bejblík, marketingový ředitel a další zástupci společnosti Canon CZ.

Nová budova disponuje rozsáhlým servisním zázemím, skladovými a administrativními prostory. Součástí je také showroom a maloobchodní prodejna, kde si zákazníci mohou prohlédnout a vyzkoušet širokou paletu technologií společnosti Canon, od domácích inkoustových a laserových tiskáren a multifunkcí až po kancelářskou techniku nebo velkoformátové stroje. Copytechnik service KT nově naleznete na adrese Blodkova 1585/13, 709 00 Ostrava-Hulváky.

*Certifikační úroveň Canon Business Center je určena pouze pro akreditované partnery, kteří se zaměřují na řešení s vysokou přidanou hodnotou ( MFP / software & profesionální služby) a prodávají pouze produkty a řešení Canon.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru