Dnes vyšlo 15 článků

Jaké novinky přinese Facebook? Budeme moci na komentáře odpovídat soukromou zprávou

Facebook přichází s další velmi užitečnou vychytávkou, která jeho uživatelům neuvěřitelně usnadní komunikaci. Umožní totiž na komentáře odpovídat soukromou zprávou. Dosud jsme mohli odpovídat jen dalším komentářem a naši odpověď viděli všichni ostatní, což někdy prostě a jistě nechceme. Dále budou zvýhodněny stránky, které rychle reagují na příchozí zprávy.

Facebook již brzy přijde s další novinkou týkající se komunikace. Nabídne totiž možnost odpovědět na komentář prostřednictvím soukromé zprávy. Naši odpověď tak neuvidí další účastníci diskuze, což se velmi často může hodit. Administrátorům stránky bude jednoduše zobrazen odkaz na odpověď prostřednictvím soukromé zprávy v rámci veřejné diskuze.

Reakce na komentáře soukromou zprávou

Pokud administrátor v rámci veřejné diskuze bude reagovat soukromou zprávou, ostatním účastníkům diskuze však bude zobrazena informace, že byla přidána reakce ve formě soukromé zprávy.

2015-09-06_122521

Místo komentářů budou dominovat soukromé zprávy

Hodnocení stránek dle rychlosti zpětné vazby

Uživatelé velmi často mnohem raději napíšou rychlý dotaz prostřednictvím Facebooku, než aby vám zavolali. Firmy, které budou odpovídat na 90% otázek do pěti minut získají hodnocení – „Very responsive“. Jde o další možnost, jak snížit své náklady.

2015-09-06_123830

Takhle alespoň poznáte, že vám na Facebooku odpoví…

Další funkce pro administrátory stránek

Administrátory stránek jistě také potěší, že budou moci lépe spravovat své zprávy. Bude totiž možné označovat zprávy jako přečtené, nepřečtené nebo jako spam. Budete-li v rámci své stránky chtít lépe reagovat na příchozí zprávy, jistě rádi využijete možnosti vytvářet a ukládat odpovědi na časté otázky, které bude možné před odeslání upravit.

Zdroj/foto: Facebook, wallpaperseries

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru