Dnes vyšlo 15 článků

Nové rozšíření zobrazí dostupné slevy na CZ a SK e-shopech

Asociace pro elektronickou komerci očekává, že v letošním roce čeští uživatelé utratí v tuzemských e-shopech zhruba 115 miliard korun, čímž by se měl podíl české e-commerce na celkovém maloobchodu zvýšit na 11 procent. Existuje nespočetné množství e-shopů, a proto mít pod palcem všechny slevy je takřka nereálné. Avšak nové rozšíření v Google Chromu slučuje všechny akce na jednom místě.

Mezi doplňky pro prohlížeč Google Chrome se objevila vychytávka Zlevňovač, která zobrazuje dostupné slevy na aktuálně zobrazené stránce. Zlevňovač zobrazuje slevy českých i slovenských e-shopů a internetových služeb.

kasacz

Po instalaci se vpravo nahoře zobrazí žlutá ikonka Zlevňovače, která indikuje počet dostupných slev. Jakmile navšítvíte nějaký e-shop, stačí kliknout na uvedenou ikonku, aby se vám zobrazilo okno s různými promo akcemi, slevovými kupóny, slevami a podobně. Potom stačí na konkrétní kupón či akci kliknout a uplatnit ji. Zlevňovač buď otevře stránku s konkrétní slevou anebo zobrazí kód kupónu.

mallcz

Spousta internetových obchodů informuje zákazníky o slevách na Facebooku, bannerech a newsletterech. Cílem Zlevňovače je, aby uživatelé nemuseli procházet jednotlivé kanály, a tak zobrazuje vše na jednom místě. Data o slevách doplněk čerpá z portálu PromoKupon, který garantuje platnost slev. Sleva se dá uložit i do oblíbených pro pozdější využití.

U jednotlivých slev se nachází také ikona “Palec dolů”, na kterou kliknete, pokud narazíte na neplatnou akci. Za označení neplatné slevy získáte odměnu ve výši 100 Kč.

Zlevňovač prozatím funguje na nejznámějších českých a slovenských webech, přičemž databáze momentálně čítá přes 500 slev. Postupně se však rozšiřuje, a tak je jen otázkou času, kdy bude fungovat na všech e-shopech.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru