Dnes vyšlo 15 článků

Nová výzva Facebooku: Půl litru piva na ex

Nová výzva Facebooku: Půl litru piva na ex

Facebookem se čas od času prožene nějaký nový trend. Obvykle je průběh asi takový, že vám to nejdříve přijde zajímavé. Jak se to ale postupem času začne objevovat na zdech všech vašich přátel a i na stránkách, které se vám líbí, připadá vám to zajímavé čím dál méně. A pak přijde ten čas, kdy už je to okoukané a otravné. V tu dobu se po Facebooku pro změnu začnou šířit statusy a komentáře, že by toho lidé jako už vážně mohli nechat. A tak se to děje i právě teď.

Vzpomeňte si například na nedávný případ žirafí hádanky. Na to snad nikdo nezapomene a ještě dnes, když si prohlížíte profilové fotky některých svých přátel, můžete narazit na pozůstatky tohoto šílenství. V poslední době se v souvislosti s oslavou desátých narozenin Facebooku začala všude množit videa, které zobrazují váš facebookový život. I ta se časem stalo dost otravná.

nezabudni-si-aj-ty-spravit-svoje-facebook-video

Dopadne to takhle i s aktuální novinkou? No vlastně už dopadlo…

Během posledních dnů se začaly po Facebooku objevovat výzvy a důkazy o jejich splnění. Konkrétně se jedná o to, že musíte do 24 hodin vypít půl litru piva na ex a natočit se u toho, abyste dokázali, že jste to splnili. Pokud nesplníte, dlužíte tomu, kdo vám úkol zadal, basu piva. Pokud splníte, můžete vybrat další tři, kteří se budou muset výzvě postavit.

Slavte také

Přestože by se mohlo zdát, že vzhledem k pivu to bude čistě český výmysl, není to tak. Tahle hra není jen záležitostí naší republiky.  Když jde o pití, nikdo vlastně ani neřeší, kde se nápad vzal. Avšak souvislost je jasná. Vzpomeňte si na výše zmiňované desáté výročí Facebooku. Ano, takové výročí je nutné pořádně oslavit. A s hastagem #socialbeergame se slaví po celém světě.

socialbeergame

social-beer-game

Nebo se na to vykašlete

Nebudete první ani poslední. Přestože se tahle hra šíří neuvěřitelně rychle a zapojuje se do ní stále více lidí, rozhodně máte tu možnost se na to vykašlat. Nikdo vás nemůže donutit, abyste za nesplnění výzvy kupovali basu piva. Je to jen hra. Je to jen Facebook.

ja-vam-na-to-exovani-piva-seru

Pokud se na to vykašlete, nezapomeňte přidat správný hashtag.

Na závěr tu pro vás máme jeden tip. Kdyby se vám náhodou poštěstilo, že vás někdo do hry nominuje, popřemýšlejte poté o tom, koho nominujete vy. Pochopitelně by totiž bylo lepší vybrat si někoho, kdo alkoholu moc neholduje, protože kdyby výzvu do jednoho dne nesplnil, dlužil by vám pak basu piva. A ta by se mohla hodit, ne?

chci-nominovat-tyto-lidi-socialbeergame

Obrázek: themavehotel.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru